chat ege.net

Uyarı İnternette Para Kazanma Kategorisi - Konu Açmadan Önce Okuyunuz!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

Müptela
Katılım
26 Ocak 2005
Mesajlar
7,945
İnternette para konularında açılan konuların düzenli, anlaşılır ve gerçeklere dayalı olması açısından aşağıdakilere dikkat edilmesi önemle duyurulur:

- Bir para kazanma yöntemi ile ilgili konu açtığınızda yöntemden detaylı bahsetmeniz gerekir. 2 cümleden oluşan konu açıp altına link ekleyemezsiniz.

- Para kazanma konusu ile ilgili refli link paylaşımı yasak değildir, ancak konuda mutlaka refli link olduğunu belirtiniz ve refsiz link ekleyiniz.

- Konularla ilgili makale yayınlamak isterseniz makalenin tamamını ekleyip sitelerinizi o şekilde kaynak gösterebilirisniz. Devamını oku bağlantıları kabul edilmez.

- Başkasının konusuna refli link eklemek yasaktır

- Bir yöntemin tanıtımını yapıyorsanız o yöntemle ilgili gelir dekontlarınızı konuya eklemek zorundasınız. Ödeme almadığınız konuları tanıtmayınız. Dekontların gerçek olmadığı tespit edilirse sahtecilikten süresiz uzaklaştırma cezası verilir.

Yukarıdaki konulara uymayan üyelerin konuları uyarısız silinir ve cezalandırılırlar.

* Bu kurallar internette para kazanma tüm alt kategorileri için geçerlidir.
* Bu kurallar 28-08-2012 tarihinden itibaren açılan yeni konular için geçerlidir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst