İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten bir kıza aşık oldum yardım edin bana

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
Merhaba arkadaşlar
ekşi sözlük'te tanıştığım bir kıza aşık oldum. 6 ay oldu konuşuyoruz. Kavuşmamız imkansız gibi. Aramızda 8 yaş farkı var.
Sizce çaba harcamalı mıyım yoksa bu sevdadan vaz mı geçeyim?

ticodie

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Kavuşmanız İmkansız İse Boşa Zaman Harcama Gönül Eğlendirirsiniz Sadece.

Flamengo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
26
Şimdikilere pek güven olmuyor. Hele de ekşi Sözlük gibi bir yerde. hiç tavsiye etmem.
Eskiden Messenger'den hatun düşürme tüyoları verirlerdi forum sitelerinde. Nerdee o günler..

Bakın bizim zamanı anlatan bir video

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
Fake değil arkadaşlar. Görüştüm kızla. Çok da iyi biri. teknolojik görücü usulü denebilir ama evlendikten sonra, internetten tanışmışlar, gibi dedikodular olabileceğinden korkuyorum. Kızın ailesini hiç bilmiyorum. bir de nafaka çetesi olabilir diye aklım bulanıyor. Çünkü sözlükte kız bana yazdı. Ben arayıp bulmadım yani.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Fake değil arkadaşlar. Görüştüm kızla. Çok da iyi biri. teknolojik görücü usulü denebilir ama evlendikten sonra, internetten tanışmışlar, gibi dedikodular olabileceğinden korkuyorum. Kızın ailesini hiç bilmiyorum. bir de nafaka çetesi olabilir diye aklım bulanıyor. Çünkü sözlükte kız bana yazdı. Ben arayıp bulmadım yani.

Kafanızda bu sorular varsa evlenmeyin derim. Zaten bu düşünceler ile bir ömür evlenemezsiniz.

Lakin neden hemen evlilik soru işaretleri varsa eğer biraz zamana yayın söz, nişan vs. Eğer yangından mal kaçırır gibi bir evlilik ısrarı varsa ki 26 yaş bir bayan için oldukça küçük bu devirde (büyük şehirlerde olduğunuzu düşünerek yazıyorum). Artık zaten üniversite vs. den sonra insanlar 26-30 hatta 35 yaşlarında evliliğe adım atabiliyo hayat şartlarında.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5