İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internetten Daha Fazla Para Kazanmak için Tıkla-Kazan Havuz Sistemi...

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En güncel ,güvenilir ve ödeme yapan tıkla kazan(PTC) siteleri üzerinden komisyon veren bir ortaklık sistemi.Tek yapmanız gereken sitedeki liste üzerinden PTC sitelerine üye olmak.Sonrasında PTC sitelerindeki reklamları tıklayarak hem o siteden hem de bu siteden para kazanıyor olacaksınız.Sizin refliğinizden dolayı kazandıgım paranın yarısını size tekrar iade ediyorum kısacası...

Tirustbuy Tıkla Kazan Havuz Sistemi İçin Tıklayınız...

**Sitede ilk gördüğünüz PTC listesi güncel olmayanı,güncel listeyi görebilmek için üye olmalısınız...
**Acıklamlar ana sayfada (tirustbuy.com/PTCHavuz) sag sütundadır.
**Odeme limitim 0,1$
**Site 10'un üzerinde sağlam ,ödeme yapan PTC sitesi mevcuttur
**Sitedeki listelere yeni siteler eklenebilir,haftalık olarak kontrol etmelisiniz.
**Bu sitemle 10 aydan beri bu sistemi işletiyorum.
**Sitede sadece bana ait ödeme kanıtları da mevcut
**Bu ödeme kanıtları içinde üye ödemeleri de mevcut...
**Odeme yapılan uyelerin bir sonraki odemeyi alabilmeleri için odeme kanıtlarını bana gondermeleri şarttır...
**Uyelerin hesap işlemleri haftasonları(cumartesi veya pazar) gunleri yapılmaktadır.
**Kenidnizin benden kazandıgınız paraları ,kayıtlı oldugunuz siteleri login olup gorebilirisiniz.
**Hesaplarda yanlıslık oldugunu dusunenler hemen email ile yardım isteyebilriler.
**Uyelikle ilgili tum yazsımalara için sitedeki mail adresi kullanılabilir.

Tirustbuy Tıkla Kazan Havuz Sistemi İçin Tıklayınız...

Guncellemeler:
07.10.2012 Tirustbuy Hesapları işlendi,uyeler lütfen kontrol edin...
08.10.2012 Uye odeme kanıtı eklendi

Bol Kazançlar...

brnkrl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uye odeme kanıtı...TARİHE DİKKAT LUTFENNNN
nm6q2vaeuht0.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5