İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internetten değil, internet ile para kazanmak

subran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar

Bu gün hayatınızda yeni bir şey yapmazsanız, geri kalan ömrünüzde farklı birşey olmasını beklemeyiniz

ANAHTAR (ZARARSIZ VALLAHİ)

Şimdi hayatınızın kırılma noktasını gerçekleştirebilirsiniz.

Amacınız elbette ki para kazanmak ama kalıcı para kazanmanın ilk şartı insanı kazanmaktır. Bu yüzden bize kredi kartı değil özveri lazım

(Bu düsturu bu sitede paylaşım yapmış tüm arkadaşlarım adına belirtiyorum. Herkes kendine uygun sisteme girsin ama bunları da özümsesin)

Özveri derken kesinlikle çok çalışmanızı önermeyeceğim. Daha önce yaşadığımız tecrübelere binaen yaşadığımız etkili çalışma yöntemlerini uygularsanız günde 1-2 saat çalışarak ikil gücümüze dahil olabilirsiniz.
(ikil gücün ne olduğunu sisteme girdiğinizde izah ederim, anlatması biraz uzun da...)

size en uygun görevi seçerek serbest zamanlı çalışma olanağı sunuyoruz.

Burada tamamen kendi özverinize kalıyor. Sizi motive edecek yegane güç inandığınız değerlerdir.
İnsana inanıyorsanız gene başkalarının para kazanmasıyla para kazanacaksınız
Ailenize inanıyorsanız aileniz için ek gelir sağlamak için çalışırsınız.
Paraya inanıyorsanız, onu kazanmak için çalışırsınız.
Dine inanıyorsanız, insanlara geçim yolu gösterip destek olduğunuz için sevaba girersiniz.
Devletinize inanıyorsanız, ekonomik sistemde bir değer oluşturacağınızı bilin ve kazançlarınızdan da vergi ödeneceğini unutmayın
Kaliteye inanıyorsanız, sistem kendini bu konuda da ispatlamıştır.
Bana inanıyorsanız, sizi yarı yolda bırakmam kendime yapacağım en bir ihanet olacağını biliyorum

sistem o kadar geniş ki inanamayacaksınız

ister memur olun, ister işsiz, ister ev hanımı olun, ister esnaf hatta öğrenci herkese uygun ve uygulaması çok kolay

satış ya da pazarlama yapmak zorunda değilsiniz, insanlarla yüzgöz olmak zorunda değilsiniz

Lütfen kendi sistemimizin anahtarını tıklayınız

Eğer sorularınız varsa anahtarı tıkladığınızda online canlı bağlantı ile cevapları bulabilirsiniz
Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5