chat ege.net

İnternetten Eğitim Satarak Para Kazanma

neleroluyo

Paylaşım Ekibi
Onaylı Üye
Katılım
9 Şub 2020
Mesajlar
30
Konum
İstanbul
Merhaba değerli iyinet okuyucuları,
Uzun süredir tatil dolayısıyla paylaşım yapamıyordum, bu aralar daha aktif olmaya çalışacağım.
Öncelikle eğitim satarak para kazanabilmeniz için, bir alanda uzmanlaşmanız ve olabildiğince bilgi toplamalısınız. Bu alan "SEO, Dil Öğrenimi, Kodlama" olabilir. Yeterince bilgi topladıktan ve gerekli ekipmanları hazırladıktan sonra önünüzde 2 yol bulunuyor.
Reklam İle Para Kazanma
Youtube tarzı platformlarda eğitiminizi yayınlayıp, video reklamlarından para kazanabilirsiniz. Bu diğer yola göre biraz daha yorucu ve az kazançlıdır. Uzun vadede çok fazla gelir getirir.
Eğitiminizi Satarak Para Kazanma
Burada ise eğitiminizi Udemy tarzı platformlarda satarak para kazanacaksınız. Birçok avantajlı yönü bulunuyor, fakat eğitim çok kapsamlı olmalı ve sürekli ilgilenip yenilemelisiniz.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst