İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten Kolay Para Kazanmak Yoktur

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternetten para kazanmak denildiğinde akıllara bir çok alan gelebilir. Fakat her internet girişimcisinin ilerlediği alan doğrultusunda bu yok ikiye ayrılıyor da diyebiliriz. Örneğin bir işletmeci iseniz ürünlerinizi bir e-ticaret konseptin de müşterilerinize cazip gelecek özellikleri sunabilir ve reklamlar ile sitenizi besleyebilirsiniz. Bireysel olarak internetten para kazanmak istediğinizden işin rengi tamamen değişir.

Piyasada size internetten para kazandıracağını söyleyen yüzlerce kişiye ulaşabilir. Yüzlerce yazı görebilirsiniz fakat hangi işlerin profesyonel olarak kazandırıp hangi işlerin para kazandırmadığını seçmekte kararsız kalabilirsiniz. Örneğin tıkla para kazan yada reklam izle para kazan gibi yöntemler ile ayda en fazla 30 Türk lirasını ancak kazanabilirsiniz. bu yüzden bu tarz sistemlerden uzak durmalısınız.

“Ben çalışmadan para kazanmak istiyorum!” Diyorsanız.
Çalışmadan para kazanmak isteyenlere müjde bu tarz işlere güvenip para yatıranların yüzlerinin güldüğünü söyleyemem. Hiç bir iş yapmadan para kazanılacağına inanan insanlara hayran kalıyorum doğrusu, bu ne cesarettir. Geçen yaz ülkemizde binlerce kişinin para yatırdığı bir sistemi örnek verecek olursak. Sisteme yatırdığınız miktarda paranın her gün %2 sini faiz olarak çekebiliyor muşsunuz. İlk aylarda gayet güzel bir şekilde ödemelerini yapan şirket yatırımlar artınca işin içinden çıkamamaya başladı ve son aylarda sisteme para yatıran hiç bir kullanıcı para çekemiyor. Oturup düşünüldüğünde bu akıl sır ermeyen faiz oranı hiçte mantıklı gelmiyor. Her neyse geçmiş olsun. Umarım bir daha ki sefere çalışarak para kazanabileceğiniz bir sistem ile çalışırsınız.

“Şunu unutmayın ki eğer yapılan işte doğrudan yada dolaylı bir şekilde ucu ticarete dokunmuyorsa, uzun vadede para kazanma ihtimaliniz yok.”

Eğer para kazanmak istiyorum diyorsanız 1 alana odaklanmanızı tavsiye ederim. Bundan 5 yıl öncesinde bütün işlerde kolum olsun her yerden para kazanayım düşüncesine sahiptim. Ve bu düşünce ile hiç bir şeye sahip olamadım. Fakat aradan geçen zaman bana tecrübe ve deneyim kazandırmıştı. Deneyimlerim hatalarım sayesinde bugün bir asgari ücretle çalışan kişiden neredeyse 15-20 kat daha fazla para kazanıyorum.

Sizde internetten para kazanabilirsiniz. Peki nasıl mı?
İnternet üzerinden başkalarının ürünlerini kendi referansınız ile satarak her ay mükemmel paralar kazanmak mümkün. Bu sistemin adı affiliate marketing yani Türkçe’si ile satış ortaklığı diyebiliriz. Aslında bu işin özü yine hepimizin bildiği komisyonculuktur. Bu iş internet üzerinden yapılmaya başlandığında hedef kitleniz daha geniş ve çok daha yüksek bir satış hacmine sahip olursunuz. Satış hacmi ve hedef kitle ticarette en önemli 2 anahtarda diyebiliriz.

Örneğin; Orta çaplı bir kasabada 20 bin kişinin yaşadığını düşünün ve o kasabada bir eczane olduğunuzu varsayalım. Olabilecek eczane sayısı en fazla 5 olduğunu düşünürsek. Satış hacminiz ortalama 4000 kişidir. Fakat internetten durum böyle olmuyor. İnternetten satmak istediğiniz ürünün alıcı potansiyeli çok daha fazladır.

Kaynak: http://www.kazancteknikleri.com/546/kolay-para-kazanma/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5