İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten lig tv yayını yapan site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unalbicak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar internetten ligtv yayını yapan bi site yapmak istiyorum fakat daha önce bu işlerle hiç uğraşmadım. bu konuda bana yardımcı olabilecek birilerini arıyorum. Veya internet üzerinde bu tarz yayın yapan sitelerle ortaklıkda söz konusu olabilir. mesajlarınızı bekliyorum.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yasal işlemleri düşündünüz mü acaba ? Sanki dün istemiş bugün olsun istiyormuş gibi soruyorsun.

unalbicak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz yayın yapan siteler var. Ve yasal işlem dediğin şeyde sayfaya erişim yasaklanıyor. Fakat bu erişim yasağınıda dns ayarlarını değiştirerek çözebiliyorsun.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lig tv de göz yumuyor :) Zaten onlar boşuna milyonlar döküyorlar yayınlama hakkını alabilmek için açsınlar böyle bir site.

unalbicak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla kardeşim ben bugüne kadar ligtvden ceza alan birisi görmedim. adamın sitesini mahkeme kararıyla erişimi kesiyorlar sadece bu. o da dns ayarlarını yapınca siteyegirebiliyorsun. dikkat edersen internet üzerinde böyle bir sürü site var. bende bunları görerek yola çıkmak istedim. konuştuğum çocuk bana ayda 5ila10bin tl arasında kazandığını söyledi.

Biwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle siteler daha çok takip edilecek. Artık ***** yazılımlar bu tarz siteleri daha çok takip ediyorlar. Hatta ***** olarak film ve oyun indiren bi arkadasın ceza aldığına şahit olmuştum. Ceza da 3 ay kamu kuruluşunda çalışmaktı. Dikkatli olmanız sizin için iyi olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5