İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten para kazan.. Surf Junky

R

Reignman

Misafir
Spedia ve Cashsurfers'tan çek almıştım 2'şer kez. ( 1999'da ama ) Cashsurfers'tan ilk çeki ben almıştım Türkiye'de. Spedia'dan ise çok kişi aldı. Sertaç vardı, bütün bu tür programları o tanıtmıştı ülkeye :)

Spedia ve Cashsurfers adam gibi çalıştığı zamanlarda saatte 40 ila 60 cent arasında kazandırıyordu gerçekten. Sonra ücretler düştükçe düştü. Aktif, deaktif gibi saçma kurallar çıktı. Ondan sonra da bu tür siteler popülerliklerini kaybettiler.

firar' Alıntı:
senelerdir bu konuda ödeyen bi program görmedim ama umarım bu ödüyordur...

dip not: bu ücretler bu işin en popüler oldugu zamanda bile verilmedi yanlış hatırlamıyorsam burdaki mantığa göre benim günde sadece 10 dakika restart yiyen bilgisayarım 9 günde 100 dolar alıyo... eğer böyle olsaydı ben tanıdıgım bütün cafelerde açardm ülke kalkınırdı

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ilk internette para kazanma olayina yillar once (sanirm 98-99) sertac.com la baslamistim. :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam son dönemlerine yetiştim spedia nın herkez aldı ben alamadım ayrıca farkındaysan 7 seneden bahsediyosun ozaman yürüyemiyenler şimdi nette olaşıyo :D

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D valla oyle...
artik bunlarin devri gecti falan filan deyince de millet basliyo yagdirmaya, herkes donsun arastirsin biraz gecmisi..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seneler önce bi yazı okumuştum bugüne kadar daha hiç yanılmadı...

türklerin dünyanın gerikalanından en büyük farkı...
yabancı birine duvar sert derseniz bunu denemek ihtiyacı duymazmış... ama türkler sadece deniyerek anlarlarmış... (kafayı vurdukdan sonra geç oluyo ama hiç unutmuyoruz:D)

R

Reignman

Misafir
Bir de şu var tabii, o zamanlar çoğu kişi dial-up ile bağlanıyordu Türkiye'de. 24 saat internet bağlantısı olarak sığ bir kablonet hizmeti ile barracuda gibi uydu bazlı hizmetler vardı. 3 seçenek de birbirinden pahalıydı zaten.

Yani saatte 40-60 cent alırdık ama bu sadece dial-upçılar için telefon faturasının bir kısmını ödemeye yarardı, yani kar için değil yaptığımız sörfün birazını bedavaya getirmek için kullanırdık.

O zamanlar, şimdiki gibi Adsl olsaydı herhalde çoğumuz ayda 100 dolardan fazla kazanırdı :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
%100 haklısın ayrıca surf junky ödemeiyor.buraya 2004 yazında üye oldum 25$ yaptım 2 yıldır ödeme bekliyorum:d

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unutmadan ben size ödiyen surf siteleri verebilirim...

ama mesela bi örnek.. 1000 manuel surf 25 cent...

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen sene bu foruma bizim bi arkadaş yazmıştı..bu siteyi yine..paranız yatıyo birikiyo çok guzel..ama ödeme yaklaşınca sizi üyelikten atıyo..hesabınızı kapatıyoo..kesinlikle boş yere umut bağlamayın..benden soylemesi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5