İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internetten Para Kazandıran Adres Erol Çorap GDI

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar eğer eleştiri yapçaksanız yada kötüleme yapçaksanız en azından sağlam kanıtlar bularak kötü eleştiri aypın. Tekrar söylüyorum erol çorap işini bilmem. AMA GDI (Global Domains International) şirketi süper bir sistem yapmış. Size kimse bu işi yapın demiyor ama en azındaa herhangi bir arama motoruna şirketin ismini yazmak o kadar zor olmasa gerek. oturduğunuz yerden sallamak kadar PARA KAZANMAKTA KOLAY yeterki araştırma yapın BAŞKASININ FİKİRLERİNE SAYGI DUYUN. en azından doğrumu değilmi araştırın. KANITSA KANIT www.sandow35.ws kazanmak sayfası gelen ödeme örnekleri.
sizin yaptığınız bişey varmı TAKTİR ETMEK istiyorum Tabi oturduğunuz yerden bilgilerin doğruluğunu araştırmadan SALLAMAK DIŞINDA...

Ben sallıyorum evet!
Hemde oturdugum yerden kahvemi içerek, köprü manzarasını seyrederek!
Benim bir sisteme sallıyor olmamın değerini senmi biçeceksin ? Kaç para kazandınki insanları ikna edeceksin? Benim paraya verdiğim değer senin verdiğin değerle aynımıdır ki ? Sen 10$ kazanınca mutlu olurken ben cuaba ya 41€ veriyorsam benim için ne kadar değerli olabilir senin kazandığın para? Sallarken tabiki kendi adıma düşünerek sallıycam...

Sen şimdi verdiğin linki ispatmı diyorsun ?
Siteki çek sahte! Tamamen photoshop ile yapılmış ama bilinçsiz ve acemice...

mavi alan :
Sitende üstteki diğer çekle buraya koydugum çekte maviyle işaretlediğim yer arasında bariz fark var. Diğerindeki orjinal baskı, maviyle işaretli olan photoshop!

Kırmızı alan : Orjinal baskının ardından * işareti konamaya çalışılmış ama becerilememiş. Bariz belli

Böyle saçma sapan işlere girip kendini rezil etme. Millet keriz değil. Çok para lazımsa sana günde bir puro az içer parasını sana veririm merak etme. O sana yeter zaten!

AYRICA:
Hiç bir tarama ya da baskı bir diğeriyle birebir aynı olamaz. Bu mümkün değil imkansız bir şey...ama sitedeki iki çekte İzmir yazıyor ve iki çektede izmirin i harifini ps de %3200 büyüterek aşağıya koyuyorum. Birebir aynı. Hazırlarken belliki tek çek kullanılmış ya da aynı yazı kopyalanmış.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
TEBRİKLER venom Gerçekten başarılı bir kanıt ortaya sürmüşsün.

Gerçi zaten sen, ben ve bir çok arkadaş, bunların, tabir doğru ise boş işler olduğunu biliyoruz.

Benim anlayamadığım, ısrarla neden kullanıcılar bu tarz sistemleri tanıtmaya ve savunmaya devam ediyorlar !!! İşte buna inanın ki anlam veremiyorum...

sandow35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı olan şey ne biliyomusun çok biliyosun yaa ondan söyleyim dedim. onlar tarama fotosu değil cep telefonuyla çekilmiş resim. yaa neyse sizin gibiler yüzünden bu işi yapmak isteyenlerde kötü biliyo. KÖTÜ OLAN oturduğu yerden sallayanalr. aylık 10 dolarla iş kurma olanağı sunulmuş PEKİ UNUTUN SÖYLEDİKLERİMİ sişz bir sistem geliştirinde size üye olalım HEM BİR TÜRK güzel bir iş yapmış olur oturduğu yeden sallamaktan başka.
hemde bizim ülke kazanır. BÖYLE insanlar oldukça daha çok geri gideriz biz. Boşuna doktorlar mühendisler amerikaya yada daha gelişmiş ülkelere gitmiyo burda bırak doktora mühandise değeri insanların fikrilerine saygı yok.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Neden potansiyeli yüksek olan reklam servisleri ile özel anlaşmalar yaparak çalışmıyorsunuz ?

Çünkü bu bahsettiğiniz durumda sizin kolayca çok para kazanıyor olmanız lazım. Bunu bana mantıklı bir açıklama ile anlatabilir misiniz ? Eğer mantıklı bir açıklama yapamayacaksanız hiç açıklamaya çalışmayın...

sandow35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkez birbirini kötülüyo bu ülkede madem bu sistemde amerika varlığına karşısınız
BUNLARI YAPANLARADA KARŞI OLUN bir yıllık karına petkimi yabancılara hibe etmek, bir şube bile açmamıza izin vermeyen yunanlıya banka satmak, bütün yeraltı kaynaklarının bağlı olduğu etibankı(asıl değeri trilyon dolarları bulur) yok fiyatına yabancılara vermekle olur.
Yoksa globalleşen dünyada elbette dış ticaret olmalı. Boykot etmek kendi insanlarımıza karşı olmamalı karşı değil ticaret yapanlara karşı olur. Siz ne kadar lives i boykot etseniz kumaşı farklı bir ülkeden, dokuması farklı bir ülkeden, pazarlaması farklı bir ülkeden yapılıyor. Coca-colayı ne kadar boykot etsek ülkemizde binlerce kişi bu markada çalışıyor.

bir kaç kişide oturduüğu yerden başkalarının işine taş koyuyor fikirlerini kötülüyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sen sahte evrak düzenlemenin kaç yıldan başladığını biliyormusun ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Soruma cevap vermeyip, bu şekilde bir mesaj atmanızla, bana ve diğer birçok kişiye ne kadar boş bir iş ile uğraştığınızı kanıtlamış bulunmaktasınız.

Size adam gibi bir soru sordum. Ama verdiğniz cevabı görünce de çok şaşırdım. Eğer gerçekten iddalarınız gerçek olsa idi, kendinizi daha farklı savunurdunuz.... Yaptığınızın gerçek olduğunu insanlara mantıklı bir şekilde açıklamaya, anlatmaya ve ikna etmeye çalışırdınız. Israrla size hep sordum. ama hiçbirine cevap vermediniz... Boş laflar ürettiniz hep.

ÇIKAN SONUÇ : Yanlış yoldasınız. Zamanınızı boşa harcamakatasınız. İsteyen tabiki deneyebilir. Buna karışacak bir yanımız yok ama... Ama bu konuda hiçbir mantıklı açıklama elde edemediğimizide deneyecek arkadaşların bilgisine sunarım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi