İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internet'ten Para Kazanma 2

A

Anonymous

Misafir
Tekrar merhaba, :)
Size para kazanma yollarinda yardimci olmaya devam ediyorum.. Simdi gelelim konumuza, eger gercekten bu ise merakli iseniz, Ben bu isten ( bilgisayar!dan ) anliyorum diyorsaniz para kazanmak sizin icin sorun olmayacaktir. Hee birde yatirim olayi var, uzun lafin kisasi cesitli server makinalar edinerek kurum, kurulus ve bireysel kullanicilarin isteklerine cevap verebilirsiniz.. Ornek olarak bkn: http://www.VThost.net Tabiki bu isicin baya bir bilgisayar bilgisi gerekiyor ama yazinin basindan dedigim gibi bu isten anlayip kendinize guveniyorsaniz..

A

Anonymous

Misafir
Arkadaşım bu forumdaki çoğu kişi yazdıklarını çokdan aşmış durumda, hayır bi sadet varsa geliceğin gel ... ikincisi 2 yazındada "yardım" kelimesi dışında bi yardım yok.

Ayrıca çeşitli server makinaları edinerek para kazanmaya çalışırsak hosting firması oluyoruz bknz: vthost.com ... sitemizden para kazanmıyoruz makinalarımızı net üzerinden kiralıyoruz e-ticaret yapıyoruz . Yani direk satış yapıyoruz kimseye bağlı olmadan. Burda bahsedilenlerle o farklı.

Burdaki çoğu kişi sitesindeki reklam alanlarını en iyi şekilde nası değerlenirir onu tartışıyo ... e-ticaret ayrı affilate programları ayrı.

e-ticaret değil affilate networklere bakıyoruz...

A

Anonymous

Misafir
Tommy,
Sunun surasinda foruma katilali, 3 - 4 gun oluyor.. Buradaki insanlarin profosyenellik seviyelerini bilememem normal herhalde. Fakat okuduklarima yazdiklarim cevaplardan yola cikarak, insanlar o asmis dedigin insanlardan onlarca mail aliyorum.. oké Kendin icin soluyorsan o baska neyse cekismeye girmeyi sevmem. Her seyi bir birimize bir seyler ogretebilmek icin yapiyoruz.. Kimsenin kimseden ustun oldugunu kanitlamak icin degil. oké Kendine iyi bak..

A

Anonymous

Misafir
kardeşim ismim salih çalım ben bilgisayardan anlıyorum yanlız bu para kazanma konusunda daha kapsamlı bilgi verirsen çok memnun olurum

saygılar.......

A

aynalikahve1

Misafir
senin uye oldugun site var mi ama email okuyarak kazandiran sitelerden bir tanesi, bana haber ver

ben de uye olabilirim, sen de daha fazla kazanirsin, benim onlarca arkadasim var

bu arada senden de benim sitelere uye olmani talep edecem

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bildiğim kadarıyla vthost.net dolandırıcı çıkmıştı. birçok kişiyi madur edip piyasadan kayboldu. yani öyle iş yapacaksanız hiç yapmayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5