İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten Para Kazanma Facebook Gerçeği.

Detanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sosyal Medya’da Facebook Gerçeği…

Facebook Kullanarak Online Para Kazanın

Facebook 700 milyondan fazla üyesi olan bir Sosyal Platform.Aslında Facebook’u 700 milyondan fazla vatandaşı olan, her an herkezin iletişime geçebileceği bir ülke olarak da düşünebiliriz.Böyle bir ülkede ürün satmak, tanıtmak ne kadar kolay olur bir düşünün.Her an herkeze bir şeyler pazarlayabilirsiniz.

facebook.png

Aslında Facebook deyince herkezin aklına sohbet,okey vesaire gelir.Ama eğer eğer bir girişimciye sorsak 700 milyon müşteri potansiyeli olan bir pazar olarak nitelendirir.Yani önemli olan bakış açısı ve yeni fikirler.Facebook’u reklam aracı olarak hızlı ve güzel bir biçimde ürün satışı yapabilirsiniz.Reklam aracı kullanmak deyince aklınıza sadece sağ tarafta görüntülenen basit ücretli reklamlar aklınıza gelmesin.Tabiki onlarda bir etken olabilir ama gerçekten basit ve kazancı az bir sistemdir.Ama daha geniş düşünürseniz hayran sayfalarını, grupları birer reklam aracı olarak kullanırsanız daha hızlı ve kesin sonuç alıcağına emin olabilirsiniz.Bu çalışmalara kısaca viral pazarlama diyebiliriz.Viral pazarlama teknikleri başarılı uygulayarak önünüzde kaliteli bir pazar oluşturabilirsiniz.Viral pazarlama tekniklerinin anlatıldığı kitaplar piyasada mevcut.Fakat bu kitaplar oldukça pahalı ve yüzelsel bilgiler vererek bıraktığından dolayı pek de yararlı olduğunu söylemem.Teoman Arslan tarafından yazılan teobook ürününde viral pazarlama teknikleri örnekler kullanılara çok sade ve kaliteli bir şekilde anlatılmış.Teobook(İncele) yanında ücretsiz olarak verilen Cpa Ultimatom Eğitim seti’de Facebook gibi Sosyal Medya tekniklerini kullanarak online para kazanma yöntemlerini anlatmaktadır.Eğer internetten para kazanmak istiyorsanız kesinlikle viral pazarlama tekniklerinde bilgi sahibi olmalı kullanmalısınız.

Teobook Eğitim Setini (İncele)

Kaynak..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5