İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten para kazanma hakkında özgün makale yazacağım satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

God of War

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar internetten para kazanma hakkında siteleri tanıtan makale yazacağım isteğen olursa sitesine istek üzerine satıyorum.Ödeme şekli PayPal'dır.1 özgün makale ücreti 0,50 kuruştur.Makalenizle birlikte en ince ayrıntısına kadar istatistiğinide yollayacağım size.(Kelime,harf sayısı,her kelimenin kaç kez kullanıldığını,her sayının kaç kez kullanıldığını v.b.)

NOT:Makalelerimin kesinlikle w.arez sitelerde yayınlanmasını istemiyorum kesin ve net olan tek şartım bu.Gerisinde anlaşacağımızdan eminim.Ayrıca kelime sayısına göre ücret artabilir siz kararınızı verin gerisini konuşuruz :)

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
tabi güncel olcak spam yapma aynı gün içinde güncel diyosun :D kimsenin yapacağını sanmıorm yanlış anlamada sadece fikrimi söyledim başka şeyler bul para kazancak daha çok kazanırsın hemde bundan daha az yorulursun :D

God of War

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk olarak şunu söylemekle başlayayım yazmayı seviyorum ve ek olarak bunda para kazanıyorum yani para kazanmak için yazmıyorum.ama her emeğin bir karşılığı vardır bunuda soylemek ıstıyorum.flood içinse özür dilerim.

God of War

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir mesajtan 24 saat geçtikten sonra mesaj yazmak flood olmuyor araştırabilirsin..
konu güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5