İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten Para Kazanma Makale Paketi | Özgün | SEO Optimize | SATIŞ

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
10 Ana Dal(Bitene Kadar Artabilir!),22 Alt Başlık İnternetten Para Kazan Hazır Makale Seti | SEO Optimize - Ön Talep - Fotoğraflı

Merhabalar arkadaşlar önceden de konu açmıştım ön talep ile ilgili,bir kaç pm geldi sağolun.Projeyi merak edenler ile ilgili olarak birkaç bilgi daha paylaşacağım.

Makaleler minimum 250 kelime olmakla beraber,nasıl kazanç arttırılır?,ödeme kanıtları ve ipuçları ile beraber yer almakta olup, seo optimizedir.

Adwords verilerine uygun dizayn edilmiştir.Size sadece paketi alıp sistemlere üye olup banner'larınızı,referral linklerinizi ekleyeceksiniz ve kazancınızı alacaksınız.Ya da sitenize ekleyip adsense gelirlerinden aslan payı kapabilirsiniz.

2012 Yeni kazanç sistemleri de eklenmiştir.Passive Income klasörünü görüp sadece Just Been Paid'i ekledim zannetmeyin.JBP dışında onlarca çalışan sistem var.En babaları ve nasıl çalıştıklarına dair bilgiler de ödeme kanıtları ile verilmiştir.

Paketi hızlıca ve baştan savma hazırlamıyorum.Beraberinde devam ettirdiğim makale hizmetleri,webmasterlık ve kendi "SEO Başlangıç Paketi ile Web Sitenizi Kolayca Üst Sıralara Taşıyın" ve "İnternet Sitenizden Para Kazanın E-Book" paketleri ile de uğraşıyorum.Ayrıca birkaç proje ortağı arkadaşım ile de makale paketleri hazırlıyoruz,çok yakında burada olacak bu paketler.

mhd7tech.blogspot.com adresi üzerinden referanslarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu da paket ile ilgili fotoğraf;
XKH7myg.JPG

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5