İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten Para Kazanma Makale Paketi | Özgün | SEO Optimize | SATIŞ

meteor fare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
İnternetten Para Kazanma Makale Paketi | Özgün | SEO Optimize | En az 150 Kelime |

Satış İçin Ön Talep Alınacaktır.

Makale paketi ve özgün olduğu için 1 kişiye satılacaktır.

2012 Güncel ve ödeme yapan,ödeme alabileceğiniz tüm sitelerin bulunacağı ve PayPal,Payza,Liberty Reserve gibi e-wallet sitelerinin de tanıtılacağı pakette üye linklerine referral linklerinizi koyarak,bunun yanı sıra kurduğunuz sitede Google Adsense gibi reklam sitelerinden reklam alarak da para kazanabileceğinizi hesaba kattığınızda uygun bir anlaşma olacağını düşünüyorum.

Makale paketi şuanda yazılmaya devam etmektedir.Özellikle bu aralar türeyen Passive Income siteleri filtrelenmekte ve ödeme yapan siteler incelenmektedir.

Dediğim gibi şuanda ön talep alıyorum. Satın almayı düşünenler yorum bırakabilir,aklındaki soruları yazabilirler.

Referanslar için: http://mhd7tech.blogspot.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Makale Kategorileri:

Dosya Upload
Link Kısaltma
Anket Doldurarak Para Kazanma
Mail Okuyarak Para Kazanma
GPT Siteleri
PTC Siteleri
Passive Income Siteleri
Video İzleyerek Para Kazanma
Surf Yaparak Para Kazanma
vs...

ve daha bir çok konuda internetten para kazanma sitelerinin makaleleri yer alacaktır.

Ödeme Kanalları Tanıtım Yazıları

Not: Bu paketin yanı sıra sadece hangi kategoride makale almak isteyen alıcılar olursa,bir lite paket de satışa sunulabilir.Yine bu paket için de ön talep konusunda yorum bırakabilirsiniz.

Metufe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşa makale yazdırdım gerçekten çok beğendim.. Güvenebileceğiniz bir arkadaş tavsiye ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5