İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten para kazanma metotları indir

nirvanaoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Para ile satılan internetten para kazandırdığını legalpara eden e-kitaplara alternatif bedava olarak sahip olabilceğiniz internetten para kazandıran bir e-kitap var, oldukça kapsamlı…

para kazanma metotları indir

nirvanaoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kitap internetten para kazandıran metotlar ile dolu tam 90 sayfa mutlaka işinize yarayacaktır

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
içine kitapla birlikte kaç dosya koydun merak ıcındeyım .d

nirvanaoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hiç koymadım emin olabilirsin kitap bolca resimli örneklerle dolu boyut o yüzden 48 mb

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Artniyet olsa sanırım 50mb yapardı, son baktığımda hotfile 5-50mb arasına aynı ödemeyi yapyordu. İndirelim bakalım dursun arşivde, teşekkürler paylaşım için üstadım.

Bide sizin eseriniz mi acaba?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Çok yüzeysel olarak baktım, güzel bir dergi, Chip dergisinin logosu var.

Yalnız bazı şeyler güncelliğini yitirmiş. Neobux tavsiye ediliyor ama neobux tık başına 0.001 verecek kadar düştü günümüzde, bide paypal da komple değişti, çok fazla komisyon kesiyorlar artık. 7.5Tl vermeden minimum, hiçbir işlem yapamıyorsunuz. Zaten uploaddan da ayda kazancağınız 30 dolar, ptc den kazancağınızda 15 dolar, onuda gönderirken komisyon kesiyor artık.

Ama bakmanızdan zarar gelmez, faydalı içerikler de var, tavsiye ederim ;)

nirvanaoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
BAZI ŞEYLER GÜNCELLİĞİNİ YİTİRSEDE YİNEDE TAVSİYE EDİLİR

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5