İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten Para Kazanma Sanatı

hlilibrhim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba, başlık neden SANAT diye düşünebilirsiniz. Az da olsa bu konuda araştırma yaptıysanız eğer çok kolay yoldan kazanıldığı söylenir ve bir çok kazandırmayan sistemlerle insanların hayalleri ve potansiyelleri ellerinden alınır.

Kazandıran iki sistem; Satış Ortaklığı ve Network Marketing gerisi tabiri caizse BOŞ! Tabi ki Network Marketing için öncelikle araştırma gereklidir.

Sizin için önerebileceğim 2 adet ücretsiz eğitim içeriği var.

1- İnternetten Para Kazanmanın En Akılcı Yolu adlı Ücretsiz e-kitap BURADA...

2- Ücretsiz Videolu Eğitim Seti BURADA...

Son olarak çok yakında kendi çalışmam olan Network Marketing sistemi hakkında Ücretsiz e-kitabı sizlere sunacağım.. Bu konuda çalışma yapan arkadaşlarıma başarılar bol kazançlar diliyorum...

'' İnternetten Para Kazanmanın Püf Noktaları ''

baysidar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ...

Son dönemlerde ülkemizde de hakikaten internet üzerinden düzenli gelir elde edilmeye başlandığını fark ettim. Yurt dışından binlerce kişi satış ortaklığı ve çeşitli yollarla bunu kanıtlamıştı. Durum Türkiye açısından biraz farklıydı. Yani epey güdüktü. Fakat artık ülkemizde de ciddi ve düzenli gelirler elde edilmekte. Bence de netten para kazanmak konusunda en etkili yöntem satış ortaklığıdır. Bunun nasıl yapılacağı konusunda piyasada epeyce bilgi ve doneler bulunmaya başladı. Fakat hangisi dolu dolu ve özgün , ya da geçerli ve etkili yöntemleri yeterince doğru açıklıyor? bu tartışılır... Geçen gün karşılaştığım bir sitede bu konuda değerli bilgilerin ve ürünlerin olduğunu, fark ettim. Ben çok yararlı buldum . Belki size de yararlı olur.. www.nettenparakazanmak.gen.tr Hayırlı Olsun !

hasanöztürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
network ve satış ortaklığı ile ilgili bir turizm projesinde çalışmaktayım. Ben lise zamanlarımda iken bu işe inanıyordum. Bir gün yayılacak bu satış ortaklığı diyordum. Şimdi her nereyi açarsam, satış ortaklığı. Yeni nesil internetten iş yapacak. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5