İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Mart 2011
Mesajlar
729
Reaction score
3
Arkadaşlar internetten para kazanma yollarını derli toplu olarak bir yazı dizisinde anlatıyorum. Bu yazı dizisinde hem internetten para kazanma yollarının hangisi nedir ne değildir bunu öğreneceksiniz hem de bu yolların olumlu ve olumsuz yönleri hakkındaki analizlerimizden de haberdar olacaksınız..

İnternetten para kazanmak isteyenler için oldukça faydalı olacağına inandığım bu yazı dizisini bu konu altında sizinle paylaşacağım. Sorularınızı veya katkılarınızı beklerim.İnternetten Para Kazanma Yolları (1)

Evet bir çok kişinin merakla beklediği internetten para kazanma yolları adlı yazı dizisine başlıyoruz. Bu yazımızda benim de favori kazanç yolu olarak gördüğüm affiliate marketingi yani satış ortaklığını tüm alt kategorileriyle ele alacağız

1- Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı)

Affiliate Marketing Nedir?

Kısaca satış ortaklığı diye tanımlayabileceğimiz affiliate marketing, affiliate ağı diye tabir ettiğimiz sitelerde yer alan ürünlerin satılmasına aracı olmak ve aracı olduğunuz her satıştan belli bir komisyon almaktır. Affiliate Marketing ile ilgili detaylı bilgi edinmek için Affiliate Marketing Nedir? başlıklı yazımı (tıkla-oku) okumanızı öneririm.

Resimde de gördüğünüz gibi affiliate marketing temel olarak 3 kategoriye ayrılır.

Şimdi bunları tanıyalım:

Sermayeli Affiliate Marketing:Satış ortaklığının ücretli reklamlar yoluyla yapılmasına sermayeli affiliate marketing denir. Yani siz ''X '' ürününün satışı için google,yahoo,bing gibi çeşitli arama motorlarına veya reklam sitelerine ücretli reklam verirsiniz sonrasında sizin reklamınız aracılığıyla yapılan her satıştan komisyonunuzu alırsınız. Bu konuyla ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayınız. Bu yöntem belli bir sermaye gerektirir ama doğru adımları attığınız takdirde 1 ay gibi bir sürede kazanmanızı sağlar.

Bu yöntemin olumlu yanları:

1-Web sitenizin veya bir blogunuzun olmasına gerek yoktur,

2- Daha ilk aydan hatta ilk haftadan kazanabilirsiniz.

3- Aylarca emek harcamanıza gerek yoktur.

Olumsuz yönleri:

1- Sermaye gerektirmesi

Sermayesiz Affiliate Marketing: Satış ortaklığının herhangi bir reklam ücreti ödemeden bloglar veya facebook,twitter gibi sosyal medya aracılığıyla yapılmasıdır. Buraya tıklayarak konuyla ilgili önceki yazıma gidebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu yöntem sermaye gerektirmez ama kazanmanız için sabırlı ve kararlı olmanız gerekir. Belki ilk aydan kazanabilirsiniz ama bununla birlikte 3 ay belki 5 ay hiç kazanamama ihtimali de vardır.

Bu yöntemin cazip yönleri şunlardır:

1- Sermaye gerektirmez

2- Adımları doğru attığınız takdirde belli bir süreç sonrasında düzenli bir gelir elde edebilirsiniz.

Olumsuz diyebileceğimiz yönü ise: Gelir elde edene kadar emek, sabır ve kararlılık gerektirmesidir. Yani ilk günlerden ilk haftalardan hatta ilk aylardan kazanamamayı göze almanız gerekir.

Cpa Affiliate Marketing:Genelde üyeliği ücretsiz olan belirli sitelere gönderdiğiniz üye başına kazanç sağlamanızı sağlayan sistemdir. Yönlendirdiğiniz kişinin basit bir formu doldurması sizin kazanmanızı sağlayacaktır. Ve genelde bu formları doldurma karşılığında ücret istenmediğinden yönlendirdiğiniz kişilerin üye olması kuvvetle muhtemeldir. Ama bununla birlikte burada işlem başına 1 -2 TL veya 1-2 dolar kazanmanızı sağlar. Fakat yöntemi iyi uyguladığınız takdirde ''sürümden'' kazanırsınız. Konuyla ilgili detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayınız.

Bu yöntemin olumlu yanı ise:

1- Gelir elde etme konusunda sermayesiz affiliate marketinge göre daha kısa sürede ve sıfır risk ile gelire ulaşmanızı sağlar.

Olumsuz yanı:

1- Ciddi bir gelir elde etmeniz için burada da sabır ve emek konusunda cömert olmanız gerekecektir.

Yazı dizimizin birincisinde Affiliate Marketingi ele aldık.

İnternetten ilk kazancını bir eğitim seti ile elde etmiş biri olarak Affiliate marketing ile kazanmak istiyorsanız bu işi uzmanından öğrenmelisiniz... Yani bir eğitim seti almanız gerekecektir.

Peki hangi eğitim setini önerirsiniz?

Kaynak:

Fatih ATASOY
www.fatihatasoy.com
''Hiç hata yapmayanlar hiçbir şey yapmayanlardır''
 

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Mart 2011
Mesajlar
729
Reaction score
3
Yazı dizimizin 2.si:

İnternetten Para Kazanma Yolları (2)

Yazı dizimizin 2.sindeyiz. Önceki yazımızda (tıkla-oku) affiliate marketing'i tüm alt kategorileriyle ele almıştık. Bu yazımızda ise internetten para kazanma yolları arasında büyük bir pastaya sahip olan network marketingi ele alacağız ve sizlere bazı network marketing firmalarını tanıtacağız.

2- Network Marketing:

* Network Marketing nedir?

Network marketing, bir çok firmanın kendisine özel müşteri ve kendine özel çalışan kitlesini oluşturmak maksadıyla benimsemiş oldukları etkili bir kazanç sistemidir. Bu sistem kazandır-kazan mantığına dayanır. Birçok kişi bu yolla düzenli bir gelir veya ek gelir elde etmişlerdir. Hatta network marketing için ek gelir arayanların başvurduğu ilk kapıdır diyebiliriz.

Network marketing sistemi ile çalışan firmalar, üyelerini kendi kazançlarına ortak ederler. Üyeler de buna karşın daha çok üye bularak ve daha çok satış yaparak firmanın daha çok satış yapmasına sebeb olurlar. Böylece firma ve üyeler arasında bir kazanç birlikteliği oluşur.

Network marketing ile ilgili buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi de network marketingin olumlu ve olumsuz yönlerine bakalım.

Olumlu yönleri:

1- Hemen her kesime hitap eder. Öğrencilerden-ev hanımlarına, memurlardan-emeklilere kadar toplumun bir çok kesiminden insan network marketing ile para kazanmaktadır.

2- Network Marketing mevcut işinize engel değildir.

3- Network Marketing yapmak için internet sitenizin olması zorunlu değildir.

4- Zamanla sosyalleşmenizi ve geniş bir çevre edinmenizi sağlar.

Olumsuz yönleri:

1- Bir çok network marketing firmasından para kazanmak için sadece internet değil reelde de çalışmanız gerekir.

2- Yine bir çok network marketing firmasında internetin sunduğu tüm imkanları kullanamayabilirsiniz.

3- Sürekli insanlarla iletişim halinde olmanız hatta bazen kapı kapı dolaşıp ürün satmanız gerekebilir. Ve bu durum sıkıcı olabilir.

4- Aktiflik şartı: Yani sizin veya alt üyelerinizin belli bir süre ürün satışı yapmaması sonunda kazanımlarınızın (yani elde etmiş olduğunuz seviyenin) elden yitip gitmesi.

Bu saydığım olumsuz yönler bütünüyle her network firmasında olmayabilir ama genelde network marketingde görülen olumsuz yönler bunlardır.

Network marketing için sermaye gerekli midir?

Eğer üyelik ücretini sermaye olarak kabul ediyorsanız o zaman cevabımız ''kısmen evet'' olacaktır. Çünkü bir kısım network marketing firmaları üyelik esnasında sizden üyelik ücreti alarak size bazı ürünler sunarlar. Bazıları ise üyelik için ürün alma şartı koymazlar dolayısıyla üyelikleri ücretsizdir. İnsanlar bu kısma çok takılır ama aslında üyeliğin ücretli olması veya ücretsiz olmasından ziyade size nasıl bir kazanç planı sunduğu çok daha önemlidir.

Şimdi gelelim bazı network marketing firmalarını tanımaya:

1- Hunca Kozmetik: Huncalife, dev kozmetik firması Hunca'nın yakın zamanda network marketingi benimsemesiyle network marketing firmaları arasında kendi yerini almıştır.Huncalife ile ilgili bir yazı dizisi yazmıştım. Network marketing ile ilgilenecekseniz kesinlikle bu yazıları okumadan karar vermeyin derim. Aşağıda yer alan linklere tıklayarak ilgili yazıları okuyabilirsiniz.

Huncalife 1.Yazı, Huncalife 2. Yazı, Huncalife 3. Yazı

2- Silva Pazarlama: %100 Yerli sermayeyle çalışan bir firmadır. Ürünleri oldukça kalitelidir ve ürünlerinde herhangi bir kimyasal katkı maddesi bulunmaz yani son derece sağlıklıdır. Üyeliği ücretsizdir. Kazanç sağlamayı bir kenara bırakın sırf kaliteli ve sağlıklı ürünleri için dahi üye olunabilecek bir firma. Silva ile ilgileniyorsanız buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

3- Proje X: Aslında içerisinde affiliate marketing sistemini de barındırıyor ama ben yine de Proje X'i bir network marketing firması olarak görüyorum. Kazanç sistemi de yapısı da bir çok yönden diğer network marketing firmalarından ayrılmaktadır. Özellikle internetin tüm imkanlarını kullanmaya imkan veren özelliği ile reelden hiç kimseyle muhatap olmadan kazanç sağlayabileceğiniz bir sistemdir Proje X.

Proje X ile ilgili detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki yazıları okumalısınız.

Proje X 1.Yazı, Proje X 2.Yazı

Bu 3 firma ile de çalışan biri olarak aşağıdaki tabloda bu firmaların + larını ve - lerini sıraladım.

Bunların dışında avon'dan, lorems'e kadar bir çok network marketing firması ile çalışabilirsiniz. Ben en iyi tanıdığım firmaları -çünkü bizzat kendileri ile çalıştım,çalışıyorum- sizlere tanıtmanın daha doğru olacağını düşündüm.

Yukarıdaki tabloda bu firmaları kabataslak bir kıyaslamaya tabi tuttum.

İnternetten para kazanma yolları arasından network marketingi tercih ettiyseniz ve bu yolla internetten kazanç sağlamayı düşünüyorsanız seçeceğiniz firmayı iyi araştırmalı ve firma seçimi sonrasında işinize 4 elle sarılmalısınız.
 

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Mart 2011
Mesajlar
729
Reaction score
3
İnternetten Para Kazanma Yolları (3)

Yazı dizimizin 3.sündeyiz. Bu yazımızda internetten para kazanma yolları arasında oldukça önemli bir yeri olan upload yaparak para kazanma konusunu ele alacağız.

3- Upload Yaparak Para Kazanma

Upload yaparak para kazanma nedir?

Herhangi bir dosyayı (film,müzik vs.) upload sitelerine yüklemeniz sonrasında o dosyanın belirli sayıda indirilmesinden kazanç sağlamanıza upload yaparak para kazanma denir. Biraz daha anlaşılır olsun diye maddeler halinde sıralayalım:

1- Herhangi bir upload sitesine üye olursunuz.

2- İnsanların sıklıkla indirebileceği herhangi bir dosyayı üye olduğunuz upload sitesine yüklersiniz.

3- Son olarak upload ettiğiniz dosyanın indirme linkini internetin çeşitli platformlarında (forumlar,sosyal medya vs.) paylaşarak indirilmesini sağlarsınız.

Tabi burada yüklediğiniz dosyanın boyutu ve indirilme sayısı önemlidir. Oldukça yüksek boyuta sahip bir dosyanız varsa (mesela 1 gb) ve bu dosyanız 1000 in üzerinden indirilmişse bu işlemden ortalama olarak 20-30 dolar kazanırsınız.

Bir çok kişi bu yöntemle internetten kazanç sağlamaya devam etmektedir. Bu yöntemle ilgili daha fazla bilgi almak için buradaki yazımı okuyunuz.

Upload sitelerinden hangisini tercih etmeliyiz?

Her ne kadar eski popülaritesi kalmamış olsa da ben size hotfile'ı öneririm. Hotfile ile para kazanma konusunda yazmış olduğum yazı dizisinde bu işe sıfırdan başlayacakların dahi anlayabileceği şekilde resimli olarak yapılacakları sırasıyla anlattım. Aşağıdaki linklere tıklayarak hotfile ile para kazanma resimli anlatım yazı dizisine ulaşabilirsiniz.

Hotfile ile Para Kazanma 1. Yazı,

Hotfile ile Para Kazanma 2.Yazı,

Hotfile ile Para Kazanma 3. Yazı,

Hotfile ile Para Kazanma 4. Yazı.

Hala bir çok kişi hotfile ile internetten kazanç sağlamaya devam etmektedir.

Bu yöntemin olumlu yönleri:


1- Web sitenizin olmasına gerek yoktur.

2- Sermaye gerektirmez.

3- İnsanlarla muhatap olmak zorunda değilsiniz.

4- Kendi işinizin patronu olursunuz. Dilediğiniz zaman çalışıp dilediğiniz zaman bırakırsınız.

Olumsuz yönleri:

1- Özellikle uzmanlaşana kadar bu yöntem size çok uğraştırıcı gelebilir.

2- Sürekli ilgilenmek zorundasınızdır. Uploadlarınız kesilince geliriniz de kesintiye uğrar.

3- Başlangıçta ''çok emek harcamak ama ancak 1-2 dolar kazanmak'' gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

İnternetten para kazanma yolları adlı yazı dizimizin 3.sünü de geride bıraktık. Bir sonraki yazımda internetten kazanç sağlamanın diğer yollarını anlatarak bu yazı dizimizi sonlandırmayı düşünüyorum. Bu yazıyı beğendiyseniz facebookta paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere..

Kaynak:

Fatih ATASOY
www.fatihatasoy.com
''Hiç hata yapmayanlar hiçbir şey yapmayanlardır''
 

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Mart 2011
Mesajlar
729
Reaction score
3
İnternetten Para Kazanma Yolları (4)

Yazı dizimize 4. yazımızla devam ediyoruz. Bu yazımızda internetten para kazanma yolları arasında küçümsenmeyecek bir yeri olan Google Adsense ile para kazanmayı ele alacağız.

Bu konuda biraz araştırma yaptığınızda, gerek ülkemizde gerekse yurt dışında sadece bu yöntemle internetten kazanç sağlayan veya gelirine ekstra gelir katan birçok kişiyle karşılaşabilirsiniz. İnternetten kazanç yolları arasında kesinlikle küçümsenmemesi gereken bir kazanç yoludur Google Adsense. O yüzden bu konuyu daha dikkatli okumanız faydanıza olacaktır.

4- Google Adsense ile para kazanmak:

Google Adsense nedir?

Google Adsense için dünyanın en büyük arama motoru olan Google'ın reklam platformudur diyebiliriz. Google, bu platform sayesinde hem kazanır hem de kazandırır. Yani Google Adsense kazan-kazandır veya tersinden düşünecek olursak kazandır-kazan mantığıyla kurulmuştur. Google Adsense, ekstra gelir elde etmek için oldukça iyi bir alternatif olarak karşınızda duruyor.

Bu konuda bir yazı dizisi kaleme almış ve Google Adsense ile para kazanma konusunu resimli olarak anlatmıştım. Bu yazılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Google Adsense ile para kazanmak 1.Yazı,

Google Adsense ile para kazanmak 2.Yazı,

Google Adsense ile para kazanmak 3.Yazı,

Google Adsense ile para kazanmak 4.Yazı,

Bu yöntemin olumlu yönleri:

1- Düzenli ve gittikçe artan bir gelire ulaşabilirsiniz.

2- Kendi işinizin patronu olursunuz, kimseyle muhatap olmazsınız.

Olumsuz diyebileceğimiz yönleri:

1- Bir web siteniz olmalıdır. Yani az da olsa bir sermaye gerekmektedir.

2- Google Adsense'e bağlı olursunuz, Adsense'in sizi banlaması halinde bir anda kazancınız kesilir.

Şimdiye kadar anlattıklarımız Başlıca internetten para kazanma yolları nedir? sorusunun cevabı niteliğindeydi.

Bundan sonraki bölümde internetten kazanç sağlama konusunda ikinci planda sayabileceğimiz yöntemlere değineceğiz. Bu yöntemler kazandırmadığı için değil, bir hayli emek,birikim,sabır gerektirdiğinden ikinci planda tercih edilmektedir. Ekstra gelir kazanabileceğiniz bu yöntemler nedir onları da bir sonraki yazıda öğrenelim.

Fatih ATASOY
www.fatihatasoy.com
''Hiç hata yapmayanlar hiçbir şey yapmayanlardır''
 

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Mart 2011
Mesajlar
729
Reaction score
3
................

İnternetten Para Kazanma Yolları (5)

Yazı dizimizin 5. ve sonuncusundayız. En baştan uyarımı yapayım; eğer kısa yoldan para kazanmak istiyorsanız bu yazıda anlatacağım yöntemler sizin hoşunuza gitmeyebilir.

Bir önceki yazımın sonunda söylediğim hususu yeniden hatırlatayım: Bu yöntemi internetten kazanç yolları arasında 5.sıraya yerleştirmem onun önemsiz veya kazanç sağlamayan bir yöntem olmasından kaynaklanmıyor. Aksine bu yazıda anlatacağım yöntemler en sağlam kazanç yollarındandır. Yani bu yönteme 5.sırada yer vermem tamamen yöntemlerin zorluğuyla alakalı bir durumdur.

Sizi daha fazla merakta bırakmadan internetten para kazanma yollarının 5.sine geçelim.

5- Seo ile para kazanmak:

Seo Nedir?

Web sitenizin arama motorlarında ve özellikle de Google'da üst sıralarda çıkmasını sağlayan faaliyetlerin/optimizasyonların tümüne Seo (Search Engine Optimization) denir. Hani duymuşsunuzdur, reelde -özellikle erkekler- şu tür muhabbetleri çok yapar: ''Ya şu mağaza burada değil de şurada olsa bu kazandığının üç katını kazanır''. Veya ''Şu mağazada bir nane yok ama yeri güzel olduğundan yine de kazanıyor.''

Şehrin en işlek caddesinde güzel bir yerde mağaza açmak o mağazanın kazancını ne kadar etkilerse Google arama sonuçlarında çıktığınız yer, web sitenizin gelirini o derecede etkiler.

İşte seo bilgisi bu yüzden çok kıymetlidir. Ve seo uzmanları bu yüzden daima aranan kişilerdir. Ve yine bu yüzden Seo uzmanı yapacağı işin fiyatını kendi belirler. Ama ne var ki Seo Uzmanı olmak öyle kolay bir iş değildir. Başta da belirttiğim gibi bunun için araştırıcı bir ruh,emek,sabır gibi bir çok faktörü bir araya getirmeniz gerekmektedir.

Buraya tıklayarak bu konuyla ilgili yazmış olduğum yazıya ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Seo'yu uzmanından öğrenmek istiyorsanız size tavsiyem bu alandaki en yetkin kaynaklardan biri olan Seo Efendisi Kitabı (tıkla-incele) olacaktır.

Seo Efendisi ile Seo'yu A dan Z ye uzmanından öğrenmiş olmakla kalmayacak ayrıca Adsense gelirlerinizi katlayabileceğiniz harika teknikleri de elinizin altında bulacaksınız. Klişe tabirle bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız.

Bir yandan Google'da kolaylıkla yükselmek diğer taraftan adsense gelirlerinizi katlamak istemez misiniz?

Cevabınız ''evet'' ise buraya tıklayınız.

Bu yöntemin olumlu yönleri:

1- İşsiz kalma riskiniz yoktur.

2- Düzenli bir gelir elde edersiniz.

3- Fiyatları müşterileriniz değil siz belirlersiniz.

4- Aranan kişi olursunuz.

Olumsuz yönleri:

1- Kısa yoldan para kazanmak isteyenler için uygun değildir.

2- Ciddi anlamda sabır ve emek gerektirir.

3- Uzmanlaşmadan para kazanmanız imkansızdır.

Gelelim internetten para kazanma yollarının 6.sına. Aslında bu yöntem seo ile ilgili bir kazanç yolu olsa da yine de bu yöntemi ayrı bir kategoride ele almayı uygun gördüm.

6- Web site reklamlarından para kazanmak:

Bu yöntem aslında çok izah gerektirmiyor. Günümüzde birçok kişi bu yöntemle düzenli bir gelir veya ekstra gelir elde etmektedir. Eğer hiti, yani ziyaretçi sayısı çok yüksek bir web siteniz varsa bir altın madeni bulmuş gibi sevinebilirsiniz. Zira bu siteden her türlü kazanç sağlamanız mümkündür. Ortalama bir ziyaretçiye sahipseniz tek başına siteden gelen kazançlar size yetmeyebilir ama en azından gelirinize ekstra gelir katmış olursunuz.

Peki ya ziyaretçi sayınız az ise... İşte o zaman bir önceki yöntemde yani seoda uzmanlaşmalı veya biraz paranıza kıyıp ücretli seo yaptırmalı veya Seo Efendisi Kitabını almalısınız.

Unutmayın! Reelde günde 3-5 müşteriden fazlasını göremeyen bir marketin kazanç yönünden durumu ne ise az ziyaretçisi olan bir web sitenin durumu da öyledir.

Bu yöntemin olumlu yönlerine gelecek olursak:

1- Düzenli gelir veya ekstra gelir elde edersiniz.

2- Siz dışarda gezerken dahi web siteniz size 7/24 kazandırmaya devam eder.

3- Kendi işinizin patronu olursunuz.

Olumsuz Yönleri ise:

1- Sermaye gerektirir.

2- Kısa sürede kazanç sağlamanız pek mümkün olmaz.

Gelelim internetten para kazanma yollarının 7. sine:

7- Reseller - Tasarım Hizmetleri ile internetten para kazanmak:

Web site hizmetleriyle ilgili hangi konuda uzmanlaşırsanız uzmanlaşın bunu paraya çevirebilirsiniz.

Reseller nedir?

Reseller basit anlatımıyla bayi hosting demektir. Toptan almak,perakende satmak şeklinde bir mantıkla kazanmanızı sağlar. Sağlam bir firmayla kaliteli hizmet verebilirseniz oldukça iyi bir isim yapar ve iyi miktarlar kazanabilirsiniz.

Tasarım hizmetleri ile para kazanmak:

Tasarım konusunda kendinizi geliştirdiğiniz an karşınızda bir çok cazip teklif görebilirsiniz. Site tasarımı, oldukça önemli ve sürekli aranan bir hizmettir. İyi bir tasarımcı olursanız başınızı kaşıyacak vaktiniz olmayabilir.

Web hizmetleri ile ilgili hangi alanda uzman olursanız olun internetten kazanç sağlarsınız. Ama nevar ki bunlar oldukça iyi birikim,donanım ve çalışma gerektiren hususlardır.

Bunların dışında internetten para kazanma yolları arasında sayılan ama birçok kişinin ekstra gelir dahi elde edemedikleri yöntemler yer almaktadır. Bunları internetten para kazaNAmama yolları (tıkla-oku) başlıklı yazımda anlatmıştım. İlgili yazıdan o yöntemlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Son olarak size tavsiyem öncelikle

1- Kabiliyetlerinizi, imkanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı doğru tespit ediniz.

2- Sıralamış olduğum kazanç yollarını teker teker araştırınız.

3- Kendinize uygun kazanç yolunu seçiniz.

4- Kısa yoldan para kazanma takıntınızı bir kenara bırakarak seçmiş olduğunuz kazanç yoluna uygun adımları sırayla ve sabırla atınız...

Hayırlı ve bol kazançlar...

Fatih ATASOY
www.fatihatasoy.com
''Hiç hata yapmayanlar hiçbir şey yapmayanlardır''
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst