İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internetten Pasif Gelir Elde Etmek & Niche Site Kavrami - Video

AffiliateHocasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetten-para-kazanmak-pasif-gelir-niche-nis-site-300x199.jpg

Herşeyden önce sistemi iyi tanımalısınız. Ben Dijital Pazarlama’ya ilk başladığımda olayı sadece Google Adwords ve Clickbank’tan ibaret biliyordum. Sistem yeni yeni Türkiye’ye girdiği için inanmakta güçlük çekiyordum ve başka rehberde almak istemiyordum zaten başka rehberde yoktu. 2008’den beri abartısız her günüm araştırma yaparak geçti , Türkçe kaynak olmadığı için sürekli yabancı kaynaklı makaleler okudum hemde yarım yamalak bir İngilizce ile fakat makale okuyarak yabancı dilimi geliştirdiğimi söyleyebilirim. Şimdi ise size 3 yıllık deneyimimi, 5 dk içinde bir örnekleme ile aktaracağım.

Videolu Anlatım - Youtube

Hikaye
Kendine itaat etmeyen köpeğini eğitmek isteyen Ömer , Google’da köpek eğitimi ile ilgili dökümanlar aramaktadır. Aramaya ilk önce arkadaşlarına sorarak başlar daha sonra Google’ı kullanır. Facebook ve Twitter’da aramalarına devam eder en sonunda Youtube’da aramaya son verir.

Ömer bu platformlardan birinde yada bir kaçında bir blog görür ve bloga giriş yapmaya karar verir. Ömer blogtaki dökümanları incelediğinde bu dökümanların ücretsiz olarak paylaşıldığına inanamaz. Bu dökümanlar sayesinde Ömer köpeğini eğitmeye başlar ve Ömerin köpeği artık daha itaatkardır. Blog’da anlatılan inanılmaz bilgiler daha gelişmiş bir doküman kaynağı olarak bir ürünü işaret etmektedir. Ömer’in şuan ki düşüncesi: “ Eğer bu blogun sahibi ücretsiz olarak bu bilgileri veriyorsa kim bilir bu ürünün içinde ne kadar değerli bilgiler vardır”. Ömer sonunda Köpek Eğitimi ile ilgili olan ürünü satın alır ve köpeğini eğitmeye devam eder…

Blog sahibi ise ürünü sattığı için komisyon kazanmıştır ve 7/24 kazanmaya devam edecektir. Dijital Pazarlama böyle bişeydir. Tabi şunu unutmamak gerek. Bu blogun sahibi bir Dijital Pazarlamacıdır ve sadece bir blogla yetinmemektedir. Onun “ Evliliği Kurtarma Yöntemleri “ , “ İnternetten Para Kazanma “, “ Solar Enerji Paneli Yapımı “ ve daha nicesi hakkında blogları yani kampanyaları vardır. Bu kampanyalar 7/24 otomatik olarak çalışmaktadır. Blog sahibi uyurken, maç izlerken ,spor yaparken vs blog her zaman bu döngü içinde olacaktır.

Kaynak: AffiliateHocasi.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5