İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İNTERNETTEN SATIŞ ORTAKLIĞI YAPARAK PARA KAZANMAK

eugzydn61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Sevgili Arkadaşlar Öncelikle Benimde Kullanmış Olduğum Bu Kazanç Sistemini Sizlere Anlatıcam.Şunu Hemen Söylemek İsterim Ki, Gerçekten Zaman Ayırıp Emek Verdiğinizde Ciddi Kazançlar Elde Edebilirsiniz.Goomass Eğitim Kiti Bize İnternetten Nasıl Para Kazanacağımızı Öğreten Bir Eğitim Setidir.Sanal Alışverişin Hızla Arttığı Bir Dünyada Ürün Sahiplerine Ve Satış Ortaklarına Yani İnternetten Para Kazanmak İsteyenlere Fırsatlar Doğuyor.Ben Bu Yazımda Bildiklerimi Ve Araştırmalarımı Sizinle Paylaştım, Yalnız Siz Bu Sistem Hakkında Bir Çok Bilgiye Goomass Resmi Web Sitesindende Ulaşabilirsiniz.

GOOMASS'IN BİR YASALLIĞI VAR MI ?
Evet yasallığı var.Goomass eğitim kiti yasalara uygun ve kaliteli bir araçtır.Goomass Bakanlık Tescil Onayını almıştır.Bu da Goomass’ı diğer eğitim kaynaklarından bir adım değil,on adım öne geçirmiştir.Dileyenler bakanlık onaylı tescil belgesine buraya tıklayarak bakabilirler.

GOOMASS İLE İNTERNETTEN PARA KAZANMAK HARAM MIDIR ?
İlk başlarda benimde aklıma takılan bu soruya kendimce şu şekilde cevap verdim.Günlük hayatta bir insan alın teri dökerek,beden gücüyle para kazanıyor ve aldığı para da nasıl helal oluyorsa,goomass ile benim kazandığım paralar da helal oluyor.Çünkü bende bu işte emek veriyorum,çalışıyorum,Parmağım ve aklımla çalışıyorum.Bu da bir emektir.Sözün kısası,helaldir ve %100 yasaldır.

GOOMASS EĞİTİM SETİNDE EKSİKLİK VARMIDIR ?
Goomassı satın almadan önce,hemen goomass yorumlarını araştırdım.Tüm girdiğim bloglar,forumlar,web siteleri goomasstan ekmek yediklerini açıkladılar.Dedim belki goomass ile ilgili olumsuz yorum bulurum da goomassı satın almam diye.Ama netice sıfır.Piyasada goomass ile ilgili tek bir olumsuz yorum yok.Olumlu yorumlar almasının nedeni de 7/24 destek.

GOOMASS İLE NE KADAR KAZANIRIM ?
Goomas ile ne kadar kazanacağınız,vereceğiniz emeğe bağlıdır.Ayda 500 tl'de kazanabilirsiniz, 5000 tl'de kazanabilirsiniz.

GOOMASS OLUMLU VE OLUMSUZ YÖNLERİ NELERDİR ?
Diğer eğitim kaynaklarına göre,goomassın gereğinden fazla olumlu tarafı vardır.Olumsuz yönleri yok denecek kadar azdır.

GOOMASS NEDEN KULLANMALIYIM ?
Hayatında hep bir şeyler ters gitmiştir değil mi? Ev kirası,elektrik kirası,su kirası vs.Yeri geldi bunları ödeyemedin,akşam maç vardı elektrikler kesildi vs.Yeri geldi işinden oldun yeri geldi işşiz dolaştın.Yeri geldi arkadaşların ile dolaşacaksın,cebinde beş kuruş para yok,ortalıkta kaldın.Bunlar her insanın başına gelebilecek şeylerdir.Ama artık bunların da gelmesine bir dur demelisin.İşte bu duruma engel olacakta internettir.İnternetin nimetlerinden faydalanacaksın.Artık çok çalış,az para al devri bitti.Kendi işinin patronu olacaksın ki başkalarının ağız kokusuna katlanmayasın.Kendi işinin patronu olmak ya da diğer olumsuz durumlarla karşılaşmamak için artık neden goomassı kullanman gerektiğini anlamışşındır.

GOOMASSA SAHİP OLDUKTAN SONRA HANGİ KOŞULLAR ALTINDA ÇALIŞMALIYIM ?
Goomassa sahip olduktan sonra,internetin,bilgisayarın ve 2 saat ayırabileceğin zamandan başka koşul yoktur.Önce goomassı yalayıp yut,ondan sonra başla uygulamalara.Aslında tam tersini şu an ben yapıyorum.Günde 1 yada 2 saat goomassı okuyorum,ardından uygulamalara geçiyorum.Neden mi? Çünkü goomass dev bir kaynak,içinde binlerce sayfa var ve inanın insan az da olsa okumaya üşeniyor.Ama ben tabi,plan yaparak gerçekleştiriyorum.2 saat oku,1 saat uygula prensibiyle çalışıyorum.Nasıl güzel fikir değil mi? Detaylı olarak çalışma şartlarına gelirsek;

*İstediğin zaman kalk yanına kahveni al,geç bilgisayarın başına başla işe
*İster tatil yap,ister çalış
*Evindeki rahat bilgisayar koltuğunda otur ve başla para kazanmaya.Şu anda benim koltuğum,kırıldı kırılacak:)
*İster gez,ister uyu
*Kimsenin ağız kokusunu çekme yok
*Risk sıfır,başarı size bağlı

BÖYLE ŞARTLARA KİMSE HAYIR DEMEZ !

GOOMASS'TA NELER ÖĞRENECEĞİM ?
Goomass yazarları,eğitim setinin içindeki konuları tamamen hakim olduğu için,deneme yoluna gitmeyeceksin.Zaten denenmiş yollar,önünde.Satış ortaklığının olmazsa olmazları;web site ve seodur.Goomass rakiplerine bakın derim.Hangi kaynakta hem satış ortaklığı hem seo hemde web site kurmaktan bahsediyor.Bence diğer kaynaklar,goomassa karşı biraz zor rekabet ederler.Goomassa sahip olanlar,zorlanmadan hem satış ortaklığı hem seohemde web site kurma ile ilgili bilgilere sahip olacaklardır.Ayrıca sadece yazılı değil,görsel ve video eğitimlerde mevcuttur ki böyle eğitimler akılda daha kalıcıdır.

GOOMASS'I NASIL İNDİREBİLİRİM ?
Gooması satın alma işleminden sonra ,e-posta adresine indirme linki geliyor.Ve link üzerinden indiriyorsunuz ve hemencik goomass yazılımına giriş yapıyorsunuz.Kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek goomass yazılımının içine girebilirsiniz.Sakın goomass ücretsiz indir düşüncesine kapılmayın.Öyle bir şey yok.

Daha fazla bilgi için www.goomass.com sayfasını ziyaret edebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5