İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İntro Text Seçeneğini Nasıl Koyabilirim (Acil)

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Anasayfa daki üye menüsünde "Haber Ekle" butonuna tıkladığım zamaki içerik ekleme bölümü :
21du7.gif

Burada görmüş olduğunuz gibi "Intro Text" seçeneği yok.

Aşağıdaki resimdede görmüş olduğunuz gibi Admin panelindeki içerik ekleme bölümünde "Intro Text" seçeneği bulunmakta.

12pv8.gif

Ben Üye Menüsündeki içerik ekleme bölümündede "Intro Text" Seçeneğinin Olmasını İstiyorum.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Ordaki intro text butonunu neden kullanmak istiyorsunuz onu söylerseniz ona göre bir açıklama getirebiliriz. Üyeler tarafından girilen içerikler admin onaylı olmak zorunda en azından benim kendi sitelerim için bu sistem geçerli. Çünkü bir çok üye resmi ekleme ve giriş metni kısımlarında bir hayli amatörler böyle oluncada eklenen haberler çok amatör kalıyor ve bende admin panelden müdahele ediyorum. Sizde kısabir oynama ile admin panelden gerekli düzenlemelri yaptıktan sonra yayınlayabilirsiniz içeriklerinizi.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anasayfadaki "Haber Ekle" bölümünden Editor arkadaş içerik ekliyor.Bu eklediği içerikde benim onayım olmadan yayınlanıyor.Site biraz haber sitesi olduğu için "Giriş Yazısı" (Intro Text) gizlenmesi lazım.

Not >> Şu da olabilir benim için :
Editor arkadaşa Manager yetkisi verince Admin panelinden içerik ekleyebiliyor (Admin panelinde "Intro Text" seçeneği var).Buda olabilir bir sorun yok ama bu seferde Admin paneline girebildiği için Başkalarının eklediği içerikleri düzenleyebiliyor.Ben yalnızca kendi eklediği içerikleri düzenleyebilmesini istiyorum.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Anasayfadaki "Haber Ekle" bölümünden Editor arkadaş içerik ekliyor.Bu eklediği içerikde benim onayım olmadan yayınlanıyor.Site biraz haber sitesi olduğu için "Giriş Yazısı" (Intro Text) gizlenmesi lazım.

Not >> Şu da olabilir benim için :
Editor arkadaşa Manager yetkisi verince Admin panelinden içerik ekleyebiliyor (Admin panelinde "Intro Text" seçeneği var).Buda olabilir bir sorun yok ama bu seferde Admin paneline girebildiği için Başkalarının eklediği içerikleri düzenleyebiliyor.Ben yalnızca kendi eklediği içerikleri düzenleyebilmesini istiyorum.

o bahsettiğiniz ayarlamalar kısmı ne yazıkki admin panelde yapılacak bir işlemle verilecek bir olay değil. Adı üstünde parametreler bölümü olduğu için editör ve diğer kişilerin bunu görmesi biraz saçma olurdu. Tek başına oraya onun gelmeside mümkün değil ne yazıkki. Editörün yazdığı yazıları direk onaylatacak kadar güveniniz var ise manager yetkisi vermenizde bir sakınca olmaz sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5