İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ioncube ile şifreleme hakkında

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, ioncube' nin resmi sitesi üzerinden 50 cent karşılığı kodlarınızı şifreleyebiliyormuşsunuz. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerini alabilirmiyim. Kısıtlımıdır yada ne derece güvenlidir. Güvenliyse nasıl yapacağımız konusunda da bir bilgi verirseniz mükemmel olur. Teşekkür ederim

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konuda kimsenin bilgisi yok sanırım. Neyse deneme yanılma yapıp öğreneceğiz artık. Burda da paylaşırım sonucu :S

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İlgili sayfanın en aşağısında Try Now seçeneği bulunmakta, "Şimdi Dene" yani. Ben bir bakayım, haber veririm :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sanırım sayfa başı .50$ ödeyerek bu hizmeti satın alabiliyorsunuz.

Deneme yaptım, deneme yaptığım içerik;

PHP:
<?php
echo "GNeRaL";
?>

Gelen dosya içeriği;
PHP:
<?php //00440
// 
// IONCUBE ONLINE ENCODER EVALUATION
// THIS FILE IS LICENSED TO BE USED FOR ENCODER TESTING
// PURPOSES ONLY AND SHOULD NOT BE DISTRIBUTED
// 
if(!extension_loaded('ionCube Loader')){$__oc=strtolower(substr(php_uname(),0,3));$__ln='ioncube_loader_'.$__oc.'_'.substr(phpversion(),0,3).(($__oc=='win')?'.dll':'.so');@dl($__ln);if(function_exists('_il_exec')){return _il_exec();}$__ln='/ioncube/'.$__ln;$__oid=$__id=realpath(ini_get('extension_dir'));$__here=dirname(__FILE__);if(strlen($__id)>1&&$__id[1]==':'){$__id=str_replace('\\','/',substr($__id,2));$__here=str_replace('\\','/',substr($__here,2));}$__rd=str_repeat('/..',substr_count($__id,'/')).$__here.'/';$__i=strlen($__rd);while($__i--){if($__rd[$__i]=='/'){$__lp=substr($__rd,0,$__i).$__ln;if(file_exists($__oid.$__lp)){$__ln=$__lp;break;}}}@dl($__ln);}else{die('The file '.__FILE__." is corrupted.\n");}if(function_exists('_il_exec')){return _il_exec();}echo('Site error: the file <b>'.__FILE__.'</b> requires the ionCube PHP Loader '.basename($__ln).' to be installed by the site administrator.');exit(199);

?>
4+oV52cSd8HhUMMhPYK9fr628XKY/amm69G41zDoP6Eg3zsoXFULYRk4CjvjuwtYTgIugThCJk6x
YRKN9oS1d+mZ8N7KACwx4NAIYAlORoUvve119w5wkXu8SJQztCjhNYDe68sZL6f1u5ZtDhRMtPHL
N+0zITaw+rMGa2PelylaDf3PvHivJ0GFCefNIFNXxWpQWXHROvGoIMoNSPIMB4Ioy4ANKLWOn0Ea
Ejs50/LNjoHz7gJobm4C5Y3Q9hpobfMKfVSmDWbzIgj1Eb/FjM7AM8pWp02oOLOkNWf9bBjwAFwD
FLG2rSXth0XNH1O0R55iUm37DjhGo9qm84bkRzXRju6io/lu5bihp2v0zCPN2lA+HWxW78RFtpWf
b0RUnz/Zqc7OGxAh9FmG

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sembolü tıklarız sorun değil :) de bu deneme için 50$ mı verdiniz :) Bir kereliğine mi bu ücret yoksa her sayfa için mi? Ben bir yerde okudum 5 cent yazmışlardı

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Noktadan sonraki 50, sıfır nokta elli, yani yarım dolar, yani 50 cent yapıyor :) Ben yanlış biliyorsam, düzeltin :)

Hayır, bu işlem için herhangi bir ücret ödemedim. Üyelik açtıktan sonra ücretsiz olarak "8 saatliğine" deneme yapabiliyorsun istediğin bir dosyayı.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Generalin yazdığı .50$ aslında 0,50, yanlış anlamadıysam.
ibryas bu ifadeden dolayı 50$ dedi galiba.

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim anladığım kadarıyla en az 50 kredi yüklemek gerekiyormuş. downloadı da sanırım 5 krediyle yapabiliyoruz.
5 kredi = $0.50, 10 kredi = $1.00

Bir de şu yazıyor ingilizce bilen arkadaşlar çevirirse hayra geçer.

To download detay.php you must purchase at least 50 credits. You currently have 0, the download requires 5, and to cover transaction costs the minimum purchase quantity is 50 credits (US $5)
You can purchase the credits for your download using the form below. Credits have a value of 10 US cents each, and are sold in multiples of 5.

For every 250 credits purchased at one time ($25), we add an extra 50 credits free. So paying $25 for 250 credits will buy you 300, worth an extra $5.

Please enter the number of credits to purchase below and click Proceed. Remember that each credit costs 10 US cents, and the quantity must be a multiple of 5 credits.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ioncube Members'den giriş yap, Online Encoder kısmına tıkla,

Burada kahverenkli olan kısımlara dikkat et. Bu işlemleri yaptıktan sonra şöyle bir ekran göreceksin,

Burada ilk başta TEST/FREE denemesi yaptığımız için yüklediğimiz dosyayı indirebiliyoruz, tabi bu dosyanın 8 Saatlik bir geçerlilik süresi var..

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
free olarak bende yaptım zaten de ben sattığım scriptleri şifrelemek istesem sayfa başı kaça malolur onu merak etmiştim, yani 50 centse çok iyi bir hizmet bu. İlgilendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki dosya 8 saatliğine mi şifreleniyor yoksa 8 saat içerisinde istediğimiz kadar mı dosya şifreliyoruz.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
O konuda net cevap veremiyorum. Ama fikir yürütmek gerekirse, yani ben olsam Ioncube yerinde, o dosyaya kod eklerim 8 saat sonra dosya "File Expired" gibi bir uyarı verdirir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5