İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iOS 4 ve Android 2.2 karşı karşıya!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Akıllı telefonlar piyasaya çıktı çıkalı donanımdan çok konuşulan şeyler mobil işletim sistemleri oldu. Tüketicinin artık mobil işletim sistemini oldukça göz önünde bulundurması, firmaları da bu kulvarda bir yarışa sürükledi. İşte karşınızdan iyisiyle kötüsüyle iOS 4 ve Android 2.2.

Apple'ın iOS 4'le bu piyasada uzun zamandır olduğunu ve oldukça tecrübeli olduğunu hatırlatalım. iOS'ta bu tecrübeyi en çok kullanılabilirlikte görüyoruz. Telefona yabancı biri bile bir iki kurcalamada hemen fotoğraf çekebiliyor ya da oyunları oynayabiliyor.

Apple'ın gün geçtikçe geliştirdiği işletim sistemi iOS'un 4. sürümünde önemli yenilikler mevcut. Tam olarak gelmese de, yavaşça iOS'ta kendine yer eden "multi-task" özelliği, artık uygulamaları istediğiniz gibi dosyalama özelliği ve iBook, işletim sistemini birkaç adım daha ileri götüren özellikleri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5