İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İp değiştirerek sürekli kendi siteme girsem.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Telefonda vodafone internet var. İp'yi 5 saniye gibi kısa bi sürede değiştrirebiliyorum. Ve aklıma ip'mi değiştirip çerezleri silerek siteme googledan sürekli girmek geldi.
İp'mi değiştirip google'dan sürekli siteme girsem google benim girdiğimi anlayabilir mi?
Yani benim bildiğim ip ve çerezler dışında
tarayıcı(bunu da sürekli değiştirebilirim zaten),ekran çözünürlüğü, işletim sistemi vb. değerler var.
Sitemin hiti zaten 1k dan fazla bende 500 defa girsem araya kaynar di mi?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Evet ...
Ama toplamda yeterli olması için sayfanda biraz da gezmelisin .

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bir sıkıntı olmaz diye biliyorum ama emin değilim. Yalnız sürekli IP değiştirerek 500 ziyaretçi nasıl yollayacaksınız onu merak ettim :)

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayfalarda yarım dk falan bekleyerek 4-5 sayfa gezerim.
1 saatte 25 kişi falan eder aynı anda iki bilgisayar olunca 15e kadar düşer.
500 kişi yapamam heralde :D
ama günde 200 yaparım. Zaten asıl kullandığım bilgisayardan girmicem. minibook kenarda durcak ondan gircem.

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Benim külüstür modem 10dk da yeni IP alabiliyor.
icon10.gif

hdfilm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden bu kadar uğraşıcaksınki organik hit olmadıktan sonra ne anlamı var ama bi arkadaşınla iddia gibi bişey girdiysen başka mevzu.

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam bunun reel anlamda faydası ne olucak? yada amacınız ne böyle birşey için?

siteyi iyibir rank'a getirip satmayı fian mı düşünüyorsunuz yada farklı bir fikir üzerindemi çalışıcaksınız ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hit arttırma sitelerine üye ol.

hitcanavarı
hitlen
easyhits4u (istadiğin ülkeden hit alabilirsin, uluslararası en büyük site)
proautosurf

Bunlar zamanında hit kastığım ve para karşılığı sattığım sistemlerdi yerli ve yabancı hit isteyenlere. Kendi sitene uygulayabilirsin ama adsense reklamı olan sayfaya uygulama, sayfa to düşürmekten bann yersin.

Easyhits4u haricindekiler auto surf yapar, yani vakit harcamazsın. (sağlam antivirüsün varsa virüsta bulaşmaz yabancı sitelerden)

Eğer dersenki, sitede uzun süre kalıcam, alexa düşürcem falan, o zaman modem resetlemek yerine, proxy kullan, farklı ülkelerin lokasyonu ile genel alexanı düşürebilirsin.

Şimdilik aklıma gelen pratik çözümler bunlar. 100 farklı proxy sitesi listesi oluştursan, onları mozillada açarsın toplu olarak, aynı anda yazarsın site adresini, hem online sayın 100 kusur olur o saatte, hemde 15-20 dakka açık bırakırsın sayfaları, modem resetlemeden daha iyi, çerezleri sil falan uğraşmana değmez, vakit kaybı.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Önce dene bakalım Vodafone sana 200 IP kullanım imkanı veriyormu. Yani bağlantını belirli aralıklarla değiştir kaç farklı IP elde edeceksin bi gör, sonra fikrinin değişeceğini düşünüyorum.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkça söylememiş ama Adsense uyanıklığı yapacak liseli kardeşimiz. Bilgisayar adını nasıl değiştirmeyi düşünüyorsun?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Şunu dene.
2 tane domain al kendine.
x adlı domain^e oto hit sitelerinden hit al. x adlı domain^de 5 saniye sonra yönlendirme yapıp 2. alacağın domain olan y'ye yönlendir.
y adlı domain^e de 5 saniye sonra yönlendirme ver bir başka sayfana o sayfadan da senin sitene yönlendirme yap. Hit kaynağı ne gözükür bilinmez ama bir dene.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Peki google bir şekilde mac adresine ulaşıyorsa ne olacak ? :D

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Şunu dene.
2 tane domain al kendine.
x adlı domain^e oto hit sitelerinden hit al. x adlı domain^de 5 saniye sonra yönlendirme yapıp 2. alacağın domain olan y'ye yönlendir.
y adlı domain^e de 5 saniye sonra yönlendirme ver bir başka sayfana o sayfadan da senin sitene yönlendirme yap. Hit kaynağı ne gözükür bilinmez ama bir dene.

Oto hit sitelerine kabul ettirseniz bile, ilk şikayette x siteniz yasaklanır.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Telefonda vodafone internet var. İp'yi 5 saniye gibi kısa bi sürede değiştrirebiliyorum. Ve aklıma ip'mi değiştirip çerezleri silerek siteme googledan sürekli girmek geldi.
İp'mi değiştirip google'dan sürekli siteme girsem google benim girdiğimi anlayabilir mi?
Yani benim bildiğim ip ve çerezler dışında
tarayıcı(bunu da sürekli değiştirebilirim zaten),ekran çözünürlüğü, işletim sistemi vb. değerler var.
Sitemin hiti zaten 1k dan fazla bende 500 defa girsem araya kaynar di mi?

Bu iş siteniz adına tehlikeli. 1 k hitiniz var hepsi farklı kelimelerden geliyor. Günlük aranma hacmi 100 olan bir kelimeyi 200-300 yapacaksınız. Sahte talep yaratmış oluyorsunuz. Bunun sonucunda siteniz o kelimede yükselmek yerine gerileme tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Bu işi yapan çok sayıda program mevcut. En küçük bir yanlışta site Google cehennemine yol alıyor. Sitenizi yükseltmek için daha kolay, daha garanti, daha risksiz yöntemleri tercih etmelisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5