İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iPad 16GB Wi-Fi & 3G | Sıfır Hasar ve Türkiye Garantili

K

Kaplan

Misafir
Cihaz 19.04.2011 Gold Bilgisayar'dan alındı. 19.04.2013 tarihine kadar garantisi devam etmektedir. Cihaz üstünde ufak bir çizik, hasar dahi yoktur. Alındığı günden itibaren koruma kılıfı içinde kullanılmıştır. (Detaycılar için söylüyorum arka tarafında ki Apple logosunda kendinizi görmeniz mümkün :) )

Özellikleri; 16GB, Wi-Fi ve 3G desteklemektedir.

Yurtdışından yenisini alacağım için elimde ki cihazı satıyorum. Cihaz üzerinde şuan iOS 5.1 kuruludur ve JailBreak'li haldedir. Satın alacak arkadaşın istediği sürümü kurar hatta isterse JB'li hale getirir öyle gönderebilirim.

Cihaz orjinal kutu ve bütün orjinal parçaları ile teslim edilir.
Şarj, USB kablo ve kulaklık. Yanında ek olarak çantası ve koruma kılıfınıda veriyorum.

Cihazın bedeli; 600 TL'dir.

Ödeme şekli; İş Bankası (alternatif yollar görüşülür)
Ödeme alınmadan ürün gönderimi yapmıyorum malesef başıma geldiği için güvenemiyorum. Gerekirse yüz yüzede satış yapılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5