İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ipad mini 2.el çok temiz, 0 hasar 750 tl

buraklink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ipad mini 2.el garantisi başlayalı 1 ay oldu ve pişmanlık duyuyorum dışarıda kullanabilecek birisi değilim yaşım küçük olduğundan çaldıracağımdan korkuyorum. tableti satıp htc 8s almayı düşünüyorum dışarıda internete girmek için vb.

Aldığımdan beri koruyucu kılıfı ve ekran filmi ile birlikte takılı, tek bir çizik dahi bulunmamaktadır 2 tane koruyucu film silme bezi ve kılıfı yanında hediye verilecektir.

750 tl ye satmak istiyorum hafızası sıfırlanmış olarak ve 6.0.2 güncel versiyonu ile yollanıcaktır. yeni ipad gibi dilini ve mail adreslerini siz seçiceksiniz.

tekrar etmek gerekirse; 0 hasar 0 çizik gerçekten çok temiz kullandım. hatta başkasına dokundurtmuyordum o derece.

bu arada nasıl alış-veriş işlemi yapacağımızı bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim. ankarada oturuyorum.

garanti belgesi 1 yıldır oda kutunun içinde verilicektir
kutunun içinde
garanti belgesi
koruyucu kılıfı
2 adet film ve 1 adet ipad üzerine hazır yerleştirilmiş film
usb bağlama kablosu
3 çubuklu priz ucu var ama 2 tane ye convert yapma edevatı var yani hem türkiyedeki prizlere hemde usb girişi olan her hangi bir yerden şarj edebilirsiniz
apple ipad kullanım kılavuzu

bukadar en geç 4.gün elinizde olur her gün konuya bakıcam ve mesaj attığınız gün içerisinde 16.00ı geçmediyse kargoya o gün verilir ve diğer gün elinizde olur.

DSCF1968.JPG

DSCF1969.JPG

DSCF1970.JPG

DSCF1971.JPG

DSCF1972.JPG

DSCF1973.JPG

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5