İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IPB?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En güvenilir forum sistemimi orası tartışılır ama koyulsa iyi olur kullanan baya kişi var..

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Ben Trde adam akıllı ipb kullanıcısı görmedim(arada tek tük bazı sitelerde görüyorum oda ayda yılda bir)

TurXaliM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vB niye var :D ?

Bende IPB kullanıcısıyım ama kesinlikle dünyanın en güvenilir forum sistemi değil.
Peki Sen nereden biliyorsun "Dunyanin en guvenilir forum sistemi olmadigini"? Gecen senelerde her hafta vB sitesi hek'lenirken, IPB'ninki ise senede sadece 1-2 kere hek'lenmisti. Ustelik vB forumlarini hek'leyen normal heker'lar iken, IPB'ninkini buyuk rus heker'lari hek'ledi. Fark burada.
Ayrica, Dunyanin en dev markalari, sistemlerinde IPB kullaniyor ;)

Ben Trde adam akıllı ipb kullanıcısı görmedim(arada tek tük bazı sitelerde görüyorum oda ayda yılda bir)
Ben Senin gozunun onune 1dk'da yuzden fala TURKce IPB site sererim.
Ayrica, benim bile iddiali olmadigim IPB forumumda 12 bine yaklasik uye var. (Profilimde site adresim var, bakabilirsiniz...). Ustelik forumum da, forumumdaki IPB SEO'da lisanslidir... IPB SEO sayesinde cogu konularda ilk sayfada ve siradayim. Hatta dini konularimda bile onlarca din sitesini geride birakip ilk sayfalarda cikiyorum ornegin...

Unutmadan, IPB, vB'nin bu 3.7versiyonuna kadar vB'den ustundu ozellik ve guvenlik bakimindan.
IPB ise 4-5ay icinde yeni bomba v3 cikaracak ve tekrar vB'yi sollayacak ozellik ve yine guvenlik bakimindan...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi