İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır İphone 4 Süper kalite Finland üretim 400 TL

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hocam çakma telefon için çok pahalı yha. Çin malı 150 TL ye aldı kuzen ama gerçekten çok kötü, iphone uygulamalarını oynıyamıyorsunuz bide üstüne üstlük sadece gameboy yada eski ateri oyunlarını çalıştırıyor am bir komedi.

Ayrıca bunlara imei numarası atıyorar eski telefonlardan, yani 3g falan çalışmıyor, kayıtlarda simens c55 falan gözüküyor telefon iphone gözükmüyor.

Ben ağustos 2008 yılında anycoll f988 almıştım çin malı 178Tl idi, çift simcard ve televizyonluydu, telefon hala çalışıyor sorunsuz ve hayatımda kullandığım en iyi telefonlardan biriydi, şansınız varsa sorunsuz çıkıyor ve uzun süre kullanabiliyorsunuz çakma telefonda olsa.

Sizin telefonunuzun farkı nedir, iphone oyunlarını oynatıyormu?

Dokunmatiğinin kalitesi nasıl? Nokia 5800 dan daha mı iyi, neredeyse orjinal 5800 fiyatına satıyorsunuz telefonu.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Hocam çakma telefon için çok pahalı yha. Çin malı 150 TL ye aldı kuzen ama gerçekten çok kötü, iphone uygulamalarını oynıyamıyorsunuz bide üstüne üstlük sadece gameboy yada eski ateri oyunlarını çalıştırıyor am bir komedi.

Ayrıca bunlara imei numarası atıyorar eski telefonlardan, yani 3g falan çalışmıyor, kayıtlarda simens c55 falan gözüküyor telefon iphone gözükmüyor.

Ben ağustos 2008 yılında anycoll f988 almıştım çin malı 178Tl idi, çift simcard ve televizyonluydu, telefon hala çalışıyor sorunsuz ve hayatımda kullandığım en iyi telefonlardan biriydi, şansınız varsa sorunsuz çıkıyor ve uzun süre kullanabiliyorsunuz çakma telefonda olsa.

Sizin telefonunuzun farkı nedir, iphone oyunlarını oynatıyormu?

Dokunmatiğinin kalitesi nasıl? Nokia 5800 dan daha mı iyi, neredeyse orjinal 5800 fiyatına satıyorsunuz telefonu.

benim de asıl anlatmaya çalıştıgım buydu zaten konumdada belirtigim fiyat varki ve diger çin mallarından ayıran özellik ve fiyat farkı

dedigim gibi dokumatik kaliteli çin malınıda biliyorum.
uygulamalar ve oyunlar sorunsuz çalışmakta.
menü ve resim kalitesi birebir
ayrıca görenler hemen çin diye bir yargıya kapılmasın diyede finland üretimli tercih ettik.

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
paranıza yazık 50 tl koyun alın 5800 kullanın yada 700$ gibi bi bütçeniz varsa kanadadan orjinal alın 700$ buraya göre çok uygun ben aldım herseyin orjinali güzeldir bunu unutmayın

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
paranıza yazık 50 tl koyun alın 5800 kullanın yada 700$ gibi bi bütçeniz varsa kanadadan orjinal alın 700$ buraya göre çok uygun ben aldım herseyin orjinali güzeldir bunu unutmayın

öncelikle konumu baltaladıgınız için teşekkürler

millet gerizekalı değil heralde dimi ?

Herkez neyin ne oldugunu biliyor bizde burda zaten zorla bir ticaret yapmıyoruz
burda iphone dan bahsediyoruz çakması bu fiyat olan bir cihazdan =)

tabi yine herkezin kendi kararı düşünen olursa yardımcı olurum .

@!whm! report ediyorum.

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
!whm! değil !whp! evet burası bir forum sitesi ve herkes gorusunu dile getirebilir
ağır konustuğum için özür dilerim
bisey sorcam game centeri çalışıyormu

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
!whm! değil !whp! evet burası bir forum sitesi ve herkes gorusunu dile getirebilir
ağır konustuğum için özür dilerim
bisey sorcam game centeri çalışıyormu

evet hocam yakında birde video eklicem ve detaylı anlatıcam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5