İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır İphone 4

ipod16

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
ÜRÜN MADE İN CALİFORNİA .ÜRÜN DÜNYANIN EN İYİ İPHONE4 KOPYASIDIR.KASA OLARAK OZELLİK OLARAK ÜRÜNÜ ORJİNALİNDEN AYRIT EDİLEMEZ. -%100 TÜRKÇE VE ORJINAL MENÜ -ORJINAL YAZILIM -WİFİ (KABLOSUZ İNTERNET -FACEBOOK-YOUTUBE-MSN ERİŞİM -4G (ÇİFT KAMERA) -Arka kapakta elma logosu bulunmaktadır.ve sonradan yapıstırma degildir 0537 480 73 53 tıpki orjinalindeki gibi kapaga işlemeli elma logosudur. - Ekrandaki ikonlarından programlarına, menülerine, ekran hassasiyetine, boyutlarına, ekran klavyesine ve herşeyine kadar birebir iphone 4 modelinin birebirDİR . VE SON OLARAK KARGO MASRAFI TARAFIMIZDAN ÖDENECEKTİR

Elimde 4 adet vardır Satmayı Düşünüyorum

3dc9f16d.jpg

Fiyat : 150 Tl Olarak Düşünüyorum İlgilenenler Ulaşsın.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Arkadaşlar itimad edip para göndermeyin. 2 gün önce birini dolandırmaya kalktı ve kendisi ile pmde mesajlaştığımda forumdaki IPlerin kendisine ait olmadığını hiçbir yere varamayacağımı iddia etti.

Elimde IP adresi, kimlik bilgileri, geçmişe dönük alışveriş yapmış olduğu bir kaç kurum ve diğer webmaster forumlarındaki üyelik bilgileri (IP adresleri ile birlikte) mevcut.

Kendisi hakkında bu kadar bilgi edinmişken, forumdaki üyemize parayı iade etmek zorunda kaldı ancak bu yaptığını yanına bırakacak değilim.

Ben dilekçeyi yinede savcılığa verip kamu davası açılmasını isteyeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5