İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İPHONE 4S 16 GB- BU FİYATA!

bars_23

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ürünün garantisi 4 Ay önce bitmiştir.Cihaz Genpa çıkışlı olduğu için kapanma vb. sıkıntılar bulunmamaktadır.Tüm hatlarla çalışır, resimdede görüldüğü gibi kullanımı rahatsız etmeyecek şekilde kılcal çizikler mevcuttur. Şarj aleti kaybolduğundan 2 yıl (Türkiyenin heryerinden birebir değişim) garantili şarj aleti ile beraber yollanacaktır.Kutusunun sadece üst kapaği yoktur, iğnesi , kullanım klavuzu,kulaklığı(hiç kullanılmamıştır) gönderilecektir.

Ürünümüzde son sürüm olan iOs6 yüklüdür.Yazılımsal ve fiziksel en ufak bir problemi yoktur.
Resimler detaylı olarak çekilmiştir.

Paket içeriğini kargo görevlisi yanında kontrol ediniz. Herhangi bir hasar yada eksik var ise tutanak tutturunuz ve teslim almadan geri gönderiniz. IMEI kopyalaması ve parça değişimi riskine karşı ancak bu şekilde iade alabiliriz.

FİYAT : 1000 TL - kapıda ödeme seçeneği kullanmıyorum. Hiç garantisi yoktu o işin. PTT Kargoyla laptop göndermiştim kapıda ödemeli olarak paramı alamamıştım laptop kırılmış söylenmişti. Ön ödeme alırım kargoya veririm. Kargo ulaşınca kargo görevlisi yanında kontrol eder diğer ödemeyi de yapar alıcı.

RESİM 1
RESİM 2
RESİM 3

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5