İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iPhone: Daha fazla bellek

haberci02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4935737.jpg

Apple iPhone ve iPod touch ürünlerinde kullanılan bellek miktarını artırdı. Kullanıcılar artık daha fazla depolama alanına sahip olacak.

Apple,iPhone'un 16 GB'lık, iPod touch'ın ise 32 GB'lık yeni bir sürümünü duyurdu. iPhone 16 GB'ın yurtdışındaki sözleşmeli satış fiyatı 730 Dolar olacak. Şimdiye kadarki 8 GB'lık modelin sözleşmeli fiyatı ise 580 Dolar idi.

Apple'ın iPod serisi ise 32 GB iPod touch ile genişletiliyor. Cihaz Apple mağazalarında yaklaşık 670 Dolara satılacak. Apple'a göre cihazın 8 ve 16 GB'lık eski modelleri 540 ve 410 Dolar karşılığında kulllanıcılara sunulacak.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak ettiğim bir konu var. 32 GB Full dolu olduğunda kaldırabilir mi bu yükü bu alet?
Nokia'da 6 GB destekliyoruz diyor ama 2 GB lık hafıza kartını taktığımda biran için infilak edecek sandım.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Merak ettiğim bir konu var. 32 GB Full dolu olduğunda kaldırabilir mi bu yükü bu alet?
Nokia'da 6 GB destekliyoruz diyor ama 2 GB lık hafıza kartını taktığımda biran için infilak edecek sandım.

Hard Disk gibi düşün, ek kart gibi değil.
Iphone un sevmediğim özelliği ek kart bellek takacak yeri yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi