İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İPhone SE Resmen Tanıtılıyor!

Heuristic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iPhone'nun en çok merak edilen modellerinden birisi olan iPhone SE için çok ciddi kaynaklardan önemli bilgiler gelmeye devam ediyor.

iphone-se-resmen-tanitiliyor.jpg

iPhone SE için Apple tarafından özel bir etkinlik düzenleneceği öğrenilirken, bu etkinlik yakın bir tarihte yapılacak. Kaliforniya'daki özel bir merkezde düzenlenecek olan tanıtım etkinliği için 22 Mart tarihi işaret edilirken, sabah saat 10.00'dan itibaren tanıtım izlenebilecek.

Türkiye'den tanıtıma katılmak isteyen kişiler için saat 20.00'dan itibaren yayına katılmak mümükn olacak.

iPhone 5 ve 6 serisi ile her ne kadar piyasadaki hedeflerine büyük ölçüde yaklaşmış olsa da rakipleri ile aradaki farkı kapatmamak için yeni modeller üzerinde çalışmayı sürdürüyor. Bu doğrultuda ortaya çıkan iPhone SE ise özel bir sürüm olacak ve bu konudaki genel kanı SE'nin Special Edition'un kısaltması olarak kullanıldığı.

22 Mart'taki tanıtımda iPhone SE ile ilgili tüm detayların öğrenilebilecek olması bu konuda Apple sevenlerde heyecan yaratırken, tüm teknoloji dünyası da iPhone SE için yapılacak tanıtımı bekliyor.

Bugüne kadar gerçekleştirilen tanıtımlar ile her zaman beklentilerin de üzerine çıkmayı başaran Apple, bu etkenlikte kullanıcılara bir sürpriz sunacak mı bilinmez ama iPhone SE ile birlikte Apple yine zirvede yer alacak. Apple Pay, Live Photos ve ses kontrollü Siri donanım gibi farklı özellikleri ile birlikte iPhone SE, 22 Mart sonrasında çok daha net olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5