İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iphone ve Android oyunu hisse ortağı aranıyor..

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba..Android ile 3 Boyutlu oyunlar geliştiriyorum ve ayda ortalama 200$-250$(reklam ile) kazanıyorum..
Bu oyunların Iphone ve Ipad versiyonlarını çıkarabilmem için Macbook pro almam gerekli(2000TL civarı)..
Eğer ki Macbook pro almama yardımcı olursanız size oyunlardan hisse veririm.. :elleme

Oyunların Ipad ve Iphone versiyonu çıktığında gelir aylık ortalama 500$-600$ olur ve her ay ortalama 20$-30$ artar.. :zıpla

Sorularınızı ve görüşlerinizi bekliyorum..İsteyen olursa sadece 1 oyunu tamamen ona verebilirim..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bu Gelen Gelirleri Biriktir Kendin Macbook Pro Al....
Kimse Bu Parayı Ödemez...

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kendin biriktir demek kolay ama öğrencilik döneminde biriktirmek çok zor...

Ayrıca biriktirebilsem kâr sadece bana kalır ve her 2-3 ayda 1 tane daha laptop alabilirim..
Ama musluğun akması için ilk damla gerekli..

Ekleme: Ya da bana ucuz macbook satana (2. el) uygulamalarımdan 1 tanesini vericem .. Aylık 100$ getirisi olan..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5