İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iPhone ve iPad Hakkında Sormak İstedikleriniz?

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Teknik konularda iPhone ve iPad hakkında soru ve sorunlarınız olursa bu başlık altından sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iphone telefonlarda aynı galaxy s'te ki gibi güvenlik kilit teması var mı?
Varsa bunu nasıl yüklüyoruz?

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Böyle bir şeyden mi bahsediyoruz
androidlock1.png

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
O zaman siz isin cok basindasiniz jailbreak yapmalisiniz ki cydia otomatik kurulsun imzamdaki sitede jailbreak ve ilgili konulari okuyarak iphonu nasil jailbreak yaparsin bilgi alabilirsin bu konu iyi arastirilmasi gereken ve ogrenmeniz gereken cok seyin oldugu bir surectir bir iki kelime yahut bir kac sayfa ile anlatilacak bir konu degil maalesef

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
O zaman siz isin cok basindasiniz jailbreak yapmalisiniz ki cydia otomatik kurulsun imzamdaki sitede jailbreak ve ilgili konulari okuyarak iphonu nasil jailbreak yaparsin bilgi alabilirsin bu konu iyi arastirilmasi gereken ve ogrenmeniz gereken cok seyin oldugu bir surectir bir iki kelime yahut bir kac sayfa ile anlatilacak bir konu degil maalesef

jailbreak yapıyorum fakat RedSn0w kurulumunda waiting for reboot takılıp kalıyor ilerlemiyor.
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Cihazınızın modeli ile içindeki iOS sürümü kaç acaba ona göre bir şeyler önermem mümkün olabilir.

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mac kullanıcısısınız sanıyorum çünkü windows sürümü yok bu versiyon için.
Cihazı DFU moduna alamıyor olabilirsiniz yahut alamamış olabilirsiniz bu hata genelde bununla ilgilidir.

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kırmak derken jailbreak ise zaten yapılıyor sorunsuzca ve tavsiye derim tabi bir çok kaliteli uygulamayı yükleyebilirsiniz bu şekilde. iphone için olan jailbreak uygulaması ipad için de geçerli imzamdaki sitede jailbreak yöntemleri mevcut

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iPad 'a kafa atacağım az kaldı :mad: cins cihazdan bi türlü yazılım kaldırmayı başaramadım

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
450-500 tlye ipad önerileriniz nedir hocam (çakma) :)
Çakma ipad var mı ki? :) androidlileri diyorsun sanıyorum 150TL'ye de var 450 tl ona vereceğine sık biraz daha ipad 1 16gb alırsın 700 civarına
iPad 'a kafa atacağım az kaldı :mad: cins cihazdan bi türlü yazılım kaldırmayı başaramadım

Ne yazılımı kaldırmaktan bahsediyoruz uygulama mı yoksa ios firmware mi? yaşadığın sorunu söylersen yardımcı olayım

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Çakma ipad var mı ki? :) androidlileri diyorsun sanıyorum 150TL'ye de var 450 tl ona vereceğine sık biraz daha ipad 1 16gb alırsın 700 civarına

Ne yazılımı kaldırmaktan bahsediyoruz uygulama mı yoksa ios firmware mi? yaşadığın sorunu söylersen yardımcı olayım

sanırım androidleri diyorum :uyku:

hocam valla ben o parayı toplayana kadar baya bir zaman olur o yüzden android düşünüyorum :)

acaba önerileriniz varmıdır

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Valla önermiyorum :) en babasının dokunmatik hassasiyeti deli eder o nedenle hiç tavsiye etmiyorum etsem bana beddua edersin alınca.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
iphone alıcam da turkcell tarife ile beraber 3gs mi tavsiye edersiniz iphone 4 mü? 3gs aylık 169 TL iphone 4 aylık 189 TL

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tabi iphone 4 olacaktır bir çok yeni uygulama daha hızlı bir işlemci isteyecek ve 3gs ler yavaş yavaş 3g'ler gibi desteklenmeyecek 1-2 sene sonra. Ömrü uzatmak adına daha iyi olur ama 3GS de gayet iyidir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5