chat ege.net

IPhone XS Max özellikleri nedir?

yasintekin

Onaylı Üye
Katılım
30 Ara 2018
Mesajlar
160
Konum
İstanbul
Eski Rumuz
YsnTKN034
Piyasaya girdiğinden beri birçok kişinin büyük beğenisini kazanmış, hatta kullanıcılarının çoğuna “bundan sonra başka telefon kullanmam” dedirtmeyi başaran Apple, 2019 yılında çıkaracağı “Iphone XI Max” modeliyle takipçilerini heyecanlandırıyor. Henüz tam anlamıyla özellikleri bilinmese de yavaş yavaş bazı özellikler hakkında iddialar ortaya çıkmaya başladı.

IPhone XS Max özellikleri

Yakın zamanda cihaza ait taslak görüntüler paylaşılmıştı ve bu resimlerde üçlü kamera kurulumunun mevcut olduğu görülüyor. Dış görüntülere bakarak en büyük değişimin kamera sisteminde olacağı anlaşılıyor. İddialara göre yeni kamera geniş açılı bir sensöre sahip olacak. Üç kameradan bir tanesi 10 MP, bir tanesi ise 14 MP çözünürlüğe haiz olacağı tahmin ediliyor. Üçüncü kameranın çözünürlüğü hakkında ise henüz bir bilgi mevcut değil.

Iphone XI Max kablosuz bağlantı konusunda Wi-Fi 6 standardına uygun olarak bir önceki modelin hızını yaklaşık olarak %40 oranında arttıracak.

IPhone XS Max özellikleri.jpg


IPhone XS Max şarjı ne kadar gider?

Apple’ın yeni modeli ile getireceği yenilikler bunlarla sınırlı olmayacak gibi görünüyor. Iphone XI Max’ın en önemli özelliğinin kablosuz hızlı şarj olacağı vurgulanıyor. Ayrıca önceki modellerde bulunan kablosuz şarjın gücü 7,5 W’dan 15 W’a çıkması bekleniyor.

Iphone XI Max ne zaman satışa çıkacak?

Cihaza ait bir büyük beklenti de batarya kapasitesinde. Bilindiği üzere önceki 2018 yılı modellerinde batarya boyutu 3174 mAh idi. Iphone XI Max batarya boyutunda da bir atılım yaparak 4000 mAh’lık bataryalara sahip olacak. Bu yenilikle kullanıcılara daha uzun bir batarya ömrü vermeyi hedefleyen Apple, bakalım yeni modeliyle beklentileri karşılayabilecek mi? Telefonun ne zaman piyasaya çıkacağı belli olmasa da 2019 yılı içinde satışa sunulması bekleniyor.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst