İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iPhone'nun sonunu getirir mi?

haberci01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
095225ericc_b.jpg

Sony Ericsson Mobile World Congress'i ilk gerçek dokunmatik-ekran-odaklı cep telefonu olan XPERIA X1 ile açtı. Microsoft ile olan bir anlaşmanın gereği bu mikrotelefon Sony Ericsson'un Windows Mobile işletim sistemi kullanan fakat arayüz olarak 'XPERIA panels' stilini kullanan ilk cihaz; yani Microsoft'un klasik son kullanıcı arayüz yerine bu özel stil kullanılıyor. Tasarımcıya göre kullanıcılar basit bir şekilde panellere dokunarak arama, medya ve diğer özelliklere erişebilecekler.
Aslında cihaz tamamen 3 inç büyüklüğünde ve 800x480 çözünürlüğündeki dokunmatik ekranı tarafından işgal edilmiş gibi gözükse de hem optik hem de fiziksel navigasyon (yönlendirme) sunuyor. Özel kavisli Q-klavyesi yan tarafa doğru yatırılarak ortaya çıkıyor ve daha rahat kullanım imkânı sunuyor.

CHIP

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben birkaç blog aldım tavsiye ederim belki tutar:D

XPERIA a1
XPERIA y1
yPERIA y1
mPERIA m1

gibi:D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Bunu tasarlayan adam hic iPhone gormemis buyuk ihtimalle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5