İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İptal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bundan sonra Forumdan hiç bir arkadaşa Seo konusunda destek vermiyorum.

Peep adlı arkadaşımız buna sebeb olmuştur. Lütfen ücretsiz analiz için de mesaj çekmeyiniz.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bir şey sorucam merakımdan. Sitenize verdiğiniz keywordlerde bile aramalarda ilk sayfalarda değilsiniz.

Nasıl bir seo uygulamayı düşünüyorsunuz. Yani şunun surasını düzelt. Siteni günlük olarak güncel tut. Özgün yazılar yaz. Çöplük sitelerden backlink alma. Siten yeniyse link çıkışı yapma gibi örnekler çoğaltılabilir.

yani siz 100 hiti olan bir siteyi 1000 hitli yapmayı vaad ediyorsunuz benim anladığım bu doğru mu anlamışım.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir şey sorucam merakımdan. Sitenize verdiğiniz keywordlerde bile aramalarda ilk sayfalarda değilsiniz.

Nasıl bir seo uygulamayı düşünüyorsunuz. Yani şunun surasını düzelt. Siteni günlük olarak güncel tut. Özgün yazılar yaz. Çöplük sitelerden backlink alma. Siten yeniyse link çıkışı yapma gibi örnekler çoğaltılabilir.

yani siz 100 hiti olan bir siteyi 1000 hitli yapmayı vaad ediyorsunuz benim anladığım bu doğru mu anlamışım.

bu siteyi açalı fazla olmadı 1 ay bilemediniz 1.5 ay

Seo danışmanlığı zor bir kelimedir 2 sayfada gidip geliyoruz ve ilk sayfada olan sitemiz vardır.

vs bir kac daha büyük siteler de mevcuttur. Onun da adını yazmayalım takdir ederseniz.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
heklink ile seo mu ?

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bizim heklinkler ile işimz olmaz arkadaşım. rekabet içersinde oldugumuz bazı şahıslar sandbox vs gibi durumlara düşürebilecegini zannediyorlar.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
aksamgunesi.net sizin değilmiydi ????

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet benim ama ona seo uyguladıgımı belirtmedim ben size ?

Girin siteme bakın referanslarım yazıyor. Konuyu baltalamak ise amacınız bizim herşeyimiz ortadadır. Helal lokma ile 3 kuruş kazanırsak ne mutlu bize. (heklink)Bu yollar ile ticaret yapan kişiler bizim gozumuzde çok degersiz kişilerdir. Peep Burada 4-5 yıldan beri takılıyorum ama tanımamışsınız beni.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
http://fpc.unl.edu/
bak şimdi şu edu siteyle bağlantın ne rakiplerinmi yaptı ?
sitenin kasıldığı kelimelerde rakiplerin sana böyle kıyakmı yaptı ?

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkdaşım ben ne diyorum anlamıyormusun. O site kişisel sitem en son 2 ay önce bi tasarım yaptım attım. Boş durmasın diye o link de ne zaman eklendi bilmiyorum.

...

T

trgy

Misafir
Bakın burada bilgisiz kullanıcılar yok. Kimin ne yaptığını tahmin edebilecek kapasitede kullanıcılara sahip bir forum burası.

Sizin ile ilgili ben de hiç hoş şeyler duymadım ve görmedim de. Normalde peep'in yaptığı doğru bir davranış değil ama yine de doğruları söylediğine ben de katılıyorum.

Seo yarışması düzenlenecek yakında. O yarışmaya katılın kendinizi gösterin yüzümüzü kara çıkartın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5