İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İrc server Ortaklık Yapıcak

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ircd serverımıza ortak arıyoruz.(MASRAFLAR BAKIMINDAN DEĞİL) Bizimle webchat java uygulamalarını paylaşmak istiyern sitelerini bizim servera yönlendirmek istiyen özel mesaj atabilirler. Ayrıca adminlik ircoplu kanal op voice felan önemli değil :) istediğiniz bişeyi verebilirim. Eschat lisansı olupta kullanmayan arkadaşlarda benimle bağlantıya geçerlerse çok sevinirim.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
user sayiniz kac? ben söyle +80 useri olan bir serverle anlasmak istiyorum ve bana root yazcak ayrica 3 ircop bunu kabul ediyorsan anlasa biliriz tabiki sitenin user online olarak +80 varsa eger....

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bende eschat var wishmaster.Ama user sayım 40-50 arasında.İrc içinde yaklaşık 10 domain var.İstersen bir özel mesaj at görüşelim arkadaşım.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
user sayiniz kac? ben söyle +80 useri olan bir serverle anlasmak istiyorum ve bana root yazcak ayrica 3 ircop bunu kabul ediyorsan anlasa biliriz tabiki sitenin user online olarak +80 varsa eger....

Kullanıcı yönünden çok iyi hitli 3 tane sitemiz var. Sunucu desteklediği için açtık sadece bize ekbir masrafı yok Bize daha çok eschat bizimle paylaşabilecek lazım. Yinede teşekkür ederim teklifin için.

@beceriksiz_acemi özel mesaj attım sana

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim istegim su kimseden link istemiyorum link vermicem sadece serverin kanalina vercem serverin siteside bana link vercek...

P

Politie

Misafir
irc.cafeyurt.org kendi eschatlari var reklam vs yonunden cok saglam bi yer adamlarin server icinde kendi reklamlarini yapmaya ihtiyaclari yoktur link vermek isteyenlerle user durumuna gore anlasabilirsiniz.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
benim istegim su kimseden link istemiyorum link vermicem sadece serverin kanalina vercem serverin siteside bana link vercek...
Valla ben tam anlamadım isterseniz msn adresinizi gönderin msn de bi görüşelim.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben link aramıyorum. Sadece böylebir imkanım var istiyen arkadaşlara server gibi bişey veriyorum aslında yani hiçbir ücret ödemiyicekler kendi domainleri üzerinden bağlanabilirler servera para istemiyorum Eschatleride varsa lisanslı ozaman görüşelim.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
delikanlım şöyle yapalım kardeş.Bence wishmasterin dediği doğru.isterseniz 3 lü bir birliktelik yaparız.Alt yaı wishmaster den eschat benden.Sende sitene koyarsın eschatini.İstediğin linkde sorun değil.GPRS ' i 6 olan siteden 6 olduğunda linkde veririz.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben servere karismicam ben sadece link vermek istedigim yerden karsiligi link istiyorum ayni olsun ben 80 user veriyorsam sizde bana okadar verceksiniz eger yoksa kapatalim konuyu yani ben cekilcem ortadan...

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi isterseniz msn de konuşalım 3 müz işimize gelirse hem daha ayrıntılı olur hem herşeyi ortada konuşur isterseniz

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde arkadalar sınırsız eschat lisansını reklam karşılığında paylaşmak istiyen olursa mesaj atarlarsa sevinirim sadece 1 domain için eschat lisansı kullanıcam. Sitelerimin hitleri 6000 , 3000 ,2000 arasında dır 3 sitede de reklam verebilirsiniz (AYNI ANDA)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5