İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ircd server acsak nekadar trafic alir?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam bir ircd server alirsak acarsak yani nekadar trafic lazim olur? 400-600 kisi lik dusunursek yada server acarsak neyi dikkat etmeliyiz bilen bizahmet bilgi versin...

ayrica evrensoft bu eschatler satiliyor birincisi yeterlimi ?

esCHAT SİTE LİSANSI - $129 (Sadece 1 kere odenir aylik/yillik degildir)
Kendi IRCD sunucunuzda esCHATi kullanmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken IRC adresiniz ve site adresinizi bize bildirmek..Site lisansinin dagitim lisansindan farki, site lisansi ile satin aldiginiz applet sadece sizin domaininizde calisacaktir.

esCHAT DAĞITIM LİSANSI $299 (Sadece 1 kere odenir aylik/yillik degildir)
Sınırsız domain, applet sadece bir domain üzerinde çalışmaz tüm domainlerde çalıştırılabilir. Üstelik appletinizi diğer webmasterlara dağıtabilirsiniz.. Applet cagirildigi her domainden calisir, yani appleti istediginiz web sitelerine verebilirsiniz.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka sitelerde irc serverin için sohbet ekleyecekse 1. si yetmez. 1. si sadece seninsiten.com da calısır. Diğeri bütün domainlerde çalışır.
400 - 600 kişiyi yakalamak çok zordur irc'de. Yakalayabilirsen gerisi gelir zaten.

S

SempatiX

Misafir
400-600 kişiye kadar ulaşabilirsen sponsor olan cıkar, en başta ben teklif sunarım... Irc fazla trafik yemez...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baktim orda bir unreal var yani sizde galiba cr yok? ya kimse bisey diyemezmi nekadar trafic gider traficle alakami email yoladinda ne gider?

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trafic yemez diye birşey yok normal olarak web sayfası kadar yer serverin 600 kişilik ama user giriş çıkışların çoksa bw çok yer. Benim aylık 5.000gb trafic yiyor.

S

SempatiX

Misafir
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
baktim orda bir unreal var yani sizde galiba cr yok? ya kimse bisey diyemezmi nekadar trafic gider traficle alakami email yoladinda ne gider?

Lisanssız yazılım kurmuyoruz... CR yide lisanslı kuran yok pek hatta hiç yok diyebiliriz...

S

SempatiX

Misafir
ReksNet' Alıntı:
trafic yemez diye birşey yok normal olarak web sayfası kadar yer serverin 600 kişilik ama user giriş çıkışların çoksa bw çok yer. Benim aylık 5.000gb trafic yiyor.

Sunucumuzun trafik sorunu yoktur, yüksek trafiğe sahip olduğu için 5000-10000-20000 fark etmez...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5