İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İş Arayanlara Yeni Kazanç Kapısı - Garantili

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İnternet üzerinden düzenli olarak para kazanmak isteyen arkadaşlarımız için yeni bir bayilik sistemini tanıtmak istiyorum.

Sistemde ana bayi olarak , kendinize alt bayilikler oluşturucaksınız , bu alt bayiler kimler olabilir ,
- internet üzerinden belirli kişiler
- parça ve tam tl satışı yapan market,büfe vb dükkanlar
- cep telefonu dükkanları ve internet kafeler

hepimizin bu şekilde satış yapan birçok tanıdığı vardır eminim , en basiti artık dükkanında bir bilgisayar olan bakkal bile kontör satıyor.

İşte bu kişileri alt bayiniz olarak tanımladığınızda kişiler sizin adınıza satış yapacak , parayı bizzat size verecekler , hesabınıza veya elinize ulaşacak.

Sonrasında siz kredi olarak sisteme yükleyeceksiniz , başka yapmanız gereken birşey yok sistem sizin karınızı günlük olarak hesaplar.

çok yüzeysel bir anlatım yaptım , eğer bu işe hevesli iseniz ve gerçekten güzel para kazanmak istiyorsanız ilgilenebilirsiniz.

eğer bu işe başlamak istiyorsanız , detaylı bir şekilde görüşüp işin detay ve inceliklerini tek tek anlatacağım size.

- risk almıyorsunuz , yani sonunda kazanamayacağım diye bir korku olmasın.
- öğrenci olabilirsiniz sorun değil , rahatlıkla yürütebilirsiniz.
- aylık değil kazancınız günlük olacak ve en az 30 tl net olarak söylüyorum.
(30 * 30) (aylık : 900 TL) (en az)

bu işe başlamak için tek ihtiyacınız olan şey çevredir , eğer tanıdığınız var ise veya kendinize bayi bağlyacağınıza inanıyorsanız rahatlıkla çalışabilirsiniz.

eğer iyi ilgilenirseniz daha büyük miktarlar kazanmanız kaçınılmaz , unutmayın sadece bu şekilde hizmet veren dükkanlar var.(bayilik hizmeti vererek dükkan döndürüyorlar.)

aradığımız hevesli , para kazanmak isteyen ve ikna kabiliyeti (ikna kabiliyeti çokda önemli değil , zaten bölgeden bu işi yaptığınızı öğrendiklerinde seve seve sizinle çalışacaklardır.)

bu kriterlere uygunum diyorsanız , gerisini merak etmeyin.
kazanamayacağım korkusu olmasın , çünkü garanti ediyorum. (neden garanti ediyorum , çünkü işin burada anlatmadğım genel boyutu var.)

resmi bir firma ile çalışacaksınız , güven konusunda şüpheniz olmasın.

KONU İLE İLGİSİ OLMAYAN MESAJ ATMAYINIZ.

GEREKLİ BİLGİ İLGİNENEN KİŞİLERE TELEFON VEYA MSN YOLUYLA İLETİLECEKTİR.

SADECE BİLGİ ALMAK İÇİN MESAJ ATMAYIN , HEVESLİ İSENİZ MESAJ ATIN.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi