İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iş bankası bankamatik kartı (visa) ve paypal?? verify işlemi

cerkiner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iş bankasından neredeyse sadece paypalımı verfy edebilmek için hesap açtırdım visa etiketi taşıyan bankamatik kartı aldım. ancak paypalda verify etmeye çalıştığımda
Kod:
Bu kredi kartı, kartınızı çıkaran kuruluş tarafından reddedildi. Kartınızın neden reddedildiği ile ilgili ayrıntılar için lütfen kredi kartınızı çıkaran kuruluşun müşteri hizmetleri departmanı ile iletişim kurun. Bunun yerine, farklı bir kredi kartı eklemeyi tercih edebilirsiniz.

hatası geliyor ayrıca zaten benm hesap kredi kartı değil borç fln işlerine bulaşmak istemediğimden özellikle kredi kartı olmasın paypal için olsun yeter demiştim bankada müşteri hizmetleri bölümüne ama.

acaba verfy ederken girilen bilgilerimi yanlış giriyorum diye düşündüm.
kart numarası skt ve güvenlik numarası kartın üzerindekilerle aynı ama

nerde hata yapıyorum yardım edebilecek var mı?

Metallica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bankamatik kabul etmiyor diye biliyorum eger kredi kartınızı girmek istemiyorsanız sanal kart oluşturabilir ve ne kadar para çekilebilecegini ayarlayabilirsiniz. işiniz bittiginde işlem limitini 0 yaparsınız.

O

Orion

Misafir
bankamatikler olmuyor zaten kredi kartınız olması şart

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bankamatik kartına bağlı sanal kart oluşturup , sanal karta limit belirleyip çekmeyi denerseniz başarılı olabilir.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sepulchral'ın dediği olay Garanti Bankası'nda var. İş Bankası'nda işleyiş ne durumda, bilemiyorum.

O

Orion

Misafir
iş bankasında da sanal kart var ama normal bir kredi kartınızın olması gerekiyor. çünkü iş bankasında sanal kart oluşturup limit aktarmak istediğimde ana kredi kartımdan limit düşüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5