İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iş bankasında sözleşme ile aynı gün USD çek bozduranlar

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş bankasında sözleşme ile aynı gün USD çek bozdurmak ile ilgili bir mesaj vardı. çok aramama rağmen bulamadım. çeki bu şekilde iş bankasında 1 gün içinde bozdurabilen var ise lütfen bu sözleşmenin adını yazsın. hatta mesajda " görevliye gidin "şu şu panelden şu sözleşmeyi okuyun ..." vs. " gibi söylememiz gereken bir cümle de geçiyordu. ama bulamadım şimdi acil lazım.

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iştira diye hatırlıyorum yalnış olabilir ama :)

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ben ce de iştira...hemen ödemeleri gerekiyormuş..Bu kredi kullandırma yöntemiymiş bir anlamda..bana bu konuyla ilgili İş bankası dış ilişkilerden cevap geldi..

T

tariksucu

Misafir
evet iştira olayı ama hemen hemen hiç bir şube yapmıyor, hatta hangi banka olursa olsun bu iştira olayını bilen şahsı bulana kadar da 3-4 kişi arasında pas ediliyorsunuz. bulduktan sonra da niye iştira edemeyeceklerini bir bir anlatıyorlar, bu arada levent oto sanayi sitesindeki tüm banka şubelerini tek tek dolaştım, akbank 3 tane çek için 21-28 gün arası süre ve 216 ytl masraf çıkardı, işbankta hesabım olduğu ve her ay 1-2 bin ytl para yattığı halde bana bir ayrıcalık tanımadı ve çek başına 50 usd istedi ve daha da masraf çıkabilir dedi ve hepsi de masraf parasını peşin istedi. en son akbanka gittim ve onlar en azından benden peşin bir para istemediler ve masraf parasını sonra kesiyoruz dediler ama bana verdikleri makbuzda masraf kesmedikleri gözüküyor ve 7-10 gün arası süre verdiler. kısacası iştira olayını unutun tabi daha önce 3-5 sene bankayla çalışmışsanız tanıdığınız varsa ayrı bir olay.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5