İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İş Garantili PHP/System Eğitimleri

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Değerli Kullanıcılar,

Haziran ayı gibi yine bu forumda ücretsiz eğitim ile ilgili bir fırsat başlığı açmıştım. Bu süre zarfında bunu yer sıkıntısı nedeniyle başlatamamıştım. Şimdi uygun bir yer kiralamış bulunuyoruz ve bu özel derslere başlayacağız. Bu konuda yaptığımız harcamalar nedeniyle de özel dersleri eskiden yazdığım gibi ücretsiz uygulayamayacağım.

Özel dersimizin özellikleri şu şekildedir.

Haftada 8 saat olmak uzere, haftasonlari yapilacaktir.
Özel dersin içeriği dökümantasyon olarak verilecektir.
Dersler projeksiyon ile ve tahta üzerinde gerçekleştirilecektir.
Kursiyerler dilerlerse bilgisayar getirebilirler.
Herhangi bir sertifika bulunmamaktadir, pratik hayata yonelik gelistirici ve hizlandirilmis egitimlerdir.

1. kur bitiminde birlikte yapacağımız test uygulamalarda performans gösterenlere dilerlerse part veya full time iş imkanı saglanacaktir.

Dersler mecidiyeköy'de yapılacaktır.

Katılacak kişilerde çok basit giriş anlamında html standartlari ve web teknolojisinden anlamaları sarti aranmaktadir. Hizlandirilmis ve uygulamalı bir ders olacagı icin cok giris duzeyli (PHP ne ?, html nedir) anlatimlar yapilmayacaktir. Amaca yonelik ve isinize yarayabilecek ornekli anlatimlar uzerine durulacaktir.

Katilim ucreti aylik 155 YTL olup. PayPal veya nakit ile odenebilir. Paypal'da %10 komisyon ucrete eklenecektir. Derslere kiraladigimiz salonlari karsilayacak kadar kisi basvurdugu an sinif acilarak baslanacaktir. Kontenjan dolmamasi halinde gerekli bilgiyi sizlere veririm.

Basvurulariniz icin araskoktas -at- gmail.com adresini kullaniniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5