İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İş istenildiği gibi yapıldı Ancak Ortada Yok!.

betercocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumda kullanıcı adını bilmiyorum çünkü hiç konuma yazmadan direk eklemişti beni. Elimde sadece e-posta adresleri var.

Konu benden istedigi temanın aynısını kurup vermek. Rocket Temalarından birtanesini istedigi gibi kurdum teslim ettim. Geriye kalan kendisine aitti. ancak ben extra istediklerini de yaptım. iş öncesi 9.40$ lık bir ödeme yaptı. İş sonrası destek vereceğim için normal fiyatı 35TL anlaştık ama, emeğin karşılığını veririm diyerekten, kendisi yaptığım çalışmaları sildi ve msn de piyasada yok. pazar günü yapılacak olan ödeme hala yapılmadı.

kendisi mayonez.netin sahibi olduğu söyledi. Kurulum yaptığım site tamoyunindir.c*m

adı soyadı : kenan denizci
adresleri : [email protected] , [email protected]

Şimdi gelip bana Niye yazdın ben sana ödeyecektim derse de lafım bellidir. Sözünde dursan Bu Şekilde Bir yazı yazılmazdı. Yalandan nefret ederim...

Saygılarımla iş yapacak olanlar konuyu gözden geçirmiş olurlar...

Mevcut Konum: http://forum.iyinet.com/insan-kayna...smf-php-script-kurulum-eklentiler-burada.html

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Geçmiş olsun. Üyeyi bulup forumdan uzaklaştırırız ama ancak elimizden bu gelir hocam.
Bu tür alışverişlerinizde iyinet üzerinden mesaj, konuya bi mesaj gibi mutlaka iyinet üzerinde olduğuna dair kanıt isteyiniz.

Bi daha dikkatli olmanızı diliyorum, umarım bi yanlış anlaşılma vardır.

betercocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Geçmiş olsun. Üyeyi bulup forumdan uzaklaştırırız ama ancak elimizden bu gelir hocam.
Bu tür alışverişlerinizde iyinet üzerinden mesaj, konuya bi mesaj gibi mutlaka iyinet üzerinde olduğuna dair kanıt isteyiniz.

Bi daha dikkatli olmanızı diliyorum, umarım bi yanlış anlaşılma vardır.

Umarım Hiç kimseyi Şu ana kadar Kötülememişimdir. Beklemişimdir. Ancak Cevap vermemizlik, benden sonra site düzenleme ve silme işlemleri yapıldıysa art niyet ararım bunda. Bu Yüzden yazdım...

Saygılarımla.

R

RadoyNet

Misafir
Kişi konuya davet edildi. Gerekli açıklamayı yapmasını bekliyoruz.

nicaeal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Konu sahibi benim yeni gordum konuyu. arkadas temanin aynisini kuracagini soyleyip aynisinin kurulumu yapmadi demiyorum yapmayi beceremedi . kendisine denildigi gibi on odemede yapildi temayi yapamadigini anlayinca silip kendim baska bir tema kurulumu yaptim. suan bahsettigi sitede zaten onun kurmaya calistigi tema bulunmamaktadir. Arkadasin profesyonel bir yonu yoktur. Sitenin icinde bir suru modul vardi ve siteyi kurmaya calistikca modulleri bozdu bozuncada bunsuzda guzel bu olmasada iyi olur kaldiralim bunu gibi konusmaya baslayinca beceremeyecegini anladim ve kurdugu temayi sildim. Ayrica arkadas is ortasinda devamli benden para istedi (is ortasi dedigim temayi yapmaya baslamasinin 15 ci dakikasi oluyor bunlar) ve bitirmeden vermeyecegimi kendisine devamli soylememe ragmen profesyonel olmayan tavirlarla yok suna lazim yok buna lazim simdi yatir siteyi ben yapicam duzelticem vs demeleride cabasi. benim hatta on ucret verdigimi geri almam gerekirken vazgectim. ama simdi goruyorumki arkadas arkamizdan konusmus. eger ikdia ederse ben kurdum onu diye ayni temayi site huzurunda kendisine verecegim kursun geri kalan odemeyi kendine yapacagim. suana kadar cok wp site yaptirdim bakimi vs hic kimseyle sorunum olmadi . Suanki tek sorun Profesyonel olmayan birine guvenip site yaptirmakmis. Ders olsun banada Her onune gelene site yaptirmamak lazim

Saygilarimla.

betercocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ALLAH'dan Kork Ula yaptığım çalışmalar belli yok o olmaz yok bu olmaz Mı dedim ben sana ? İstediğin gibi Kurulup teslim edilecek demedimmi? Çalışma şartlarımda Ödeme Peşin alırım dedim sana sen piyasadan kayboldun? neden bir gün sonra kaldırdın ve piyasadan kayboldun? seni Mi bekleyecem arkadaşım işinin arkasında dursana. http://webtasarim.turkyorumcu.com yaptığım tasarımlar bellidir. Profesyonelliği bir tek kendin biliyorsan kaçarak beni engelleyerek iş çözülmeyeceğini de bilmelisin. Karşımda adam gibi dur işini takip et yapılıyormu yapılmıyor mu gör Sonra Konuş. Sen bir saat açık dur sonra piyasadan kaybol biz sabaha kadar Uğraşalım qelmeni bekleyelim. Sonrada sabah kalkıp, Siteyi bitirmeden yaptığım Çalışmaları sil kendi temanı koy gel burda ben şunu istedim bunu istedim bilmem ne yaptım onu yaptım ettim hikaye anlatma arkadaşım.

http://www.r10.net/members/29915-turkyorumcu.html r10daki Nickim referanslarım ve yaptığım Çalışmalar Müşterilerimin yorumları Bellidir.

Bu kadar da karaktersiz Olmayın yaw ALLAH var Yukarda.

Saygılarımla.

R

RadoyNet

Misafir
Lütfen son kararlarınızı belgeleri ile bana iletin. Gereken işlemleri yapalım.

nicaeal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karaktersiz gibi kelimeler serbesse bende kullanmak istiyorum. Adam resmen hakaret ediyor. Sen Betercocuk Önce insan gibi konusmayi ögren. Allah varsa yukarda betercocuk önce sen bitirmedigin isin parasini nasil istiyorsunki hatta beceremedin yapamadigin isin desek? Senin burada yazdiklarindan birtanesi dogruysa ben zaten ödemeni gecerdim senin. senin gibi 3-5 kurusluk adam degiliz! Senin referans verdigin siteleri zaten bende yapabiliyorum onlar basit isler! 3-5 wp kurdun diye kendini ne saniyorsun anlamiyorum! Kac para icin bu kadar bagriniyorsun soyle ne vermem gerek daha yaz ödeyeyim yanliz helal etmiyorum bilgin olsun bu mübarek ramazan ayinda! Yapmadigin yapamadigiya is icin, ben öderim benim icin Allaha sükür para sikintim yok, fazlada yolliyim ihtiyacin varsa Basimin gözümün sadakasi olsun. Ama yapmadigin beceremedigin is icin boyle bagrinman hic profesyonelce degil ayrica diger seninle is yapacak müsterilerinde bu yaziyi okusunki senin ne KARAKTERSIZ biri oldugunu görsünler. Sen adami 3 kurus icin rezil etmeye calisak kadar düsük birisin bence! Bence bu arkadaslar calisacaklarinda önceden ödeme gecmemesini tavsiye ediyorum. Benim Hatama düsmeyinki sizde böyle hakaretlere mahruz kalmiyin bu cocuktan . Arkadas hesap bilgilerini atsin ne kadar ödemesi kalmissa ödemesi gecilecektir. Ya sabir Allah`im nelerle ugrasiyoruz mübarek ramazanda oruclu oruclu. Hayirli cumalar herkeze

Not: bir yalanini daha yaziyim yeni fark ettim beter cocugun.

Konu Basliginda yaziyor: İş istenildiği gibi yapıldı Ancak Ortada Yok!.

kendi yazisindan : İstediğin gibi Kurulup teslim edilecek demedimmi? Çalışma şartlarımda Ödeme Peşin alırım dedim

Yani bitirmedigi beceremdigi isin ispati!

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Geçmiş olsun..
Fakat kötü sözler kullanmıyalım mümkünse.:eek:ha:

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Karaktersiz gibi kelimeler serbesse bende kullanmak istiyorum. Adam resmen hakaret ediyor. Sen Betercocuk Önce insan gibi konusmayi ögren. Allah varsa yukarda betercocuk önce sen bitirmedigin isin parasini nasil istiyorsunki hatta beceremedin yapamadigin isin desek? Senin burada yazdiklarindan birtanesi dogruysa ben zaten ödemeni gecerdim senin. senin gibi 3-5 kurusluk adam degiliz! Senin referans verdigin siteleri zaten bende yapabiliyorum onlar basit isler! 3-5 wp kurdun diye kendini ne saniyorsun anlamiyorum! Kac para icin bu kadar bagriniyorsun soyle ne vermem gerek daha yaz ödeyeyim yanliz helal etmiyorum bilgin olsun bu mübarek ramazan ayinda! Yapmadigin yapamadigiya is icin, ben öderim benim icin Allaha sükür para sikintim yok, fazlada yolliyim ihtiyacin varsa Basimin gözümün sadakasi olsun. Ama yapmadigin beceremedigin is icin boyle bagrinman hic profesyonelce degil ayrica diger seninle is yapacak müsterilerinde bu yaziyi okusunki senin ne KARAKTERSIZ biri oldugunu görsünler. Sen adami 3 kurus icin rezil etmeye calisak kadar düsük birisin bence! Bence bu arkadaslar calisacaklarinda önceden ödeme gecmemesini tavsiye ediyorum. Benim Hatama düsmeyinki sizde böyle hakaretlere mahruz kalmiyin bu cocuktan . Arkadas hesap bilgilerini atsin ne kadar ödemesi kalmissa ödemesi gecilecektir. Ya sabir Allah`im nelerle ugrasiyoruz mübarek ramazanda oruclu oruclu. Hayirli cumalar herkeze

kendi yazisindan : İstediğin gibi Kurulup teslim edilecek demedimmi? Çalışma şartlarımda Ödeme Peşin alırım dedim

Burada boşu boşuna lafı uzatıp duruyorsun. Madem beğenmedin, işi yapamadığına inandın, adam gibi söyle; deki kardeşim sen yaptın ama ben memnun kalmadım. Adamı msnden silip ortadan kayboluyorsun, sonra 3-5 kuruş için insanı rezil eder diyorsun, az ble etmiş. Birde kalkıp Allahtan kitaptan bahsediyorsun.

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Tuhaf bir durum betercocuk nikli arkadas yani turkyorumcuyu 5 yildir taniyorum.. iyi bir arkadasdir arada paraya ihtiyaci oldu gonderdim hep bir gun sonra gonderdi.. bilmiyorum uzuldum acikcasi..

betercocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

3-5 Referans ise ozaman sen yapsaydın abicim:) Madem yapabiliyorsun 300 Site yapmınına sen 3-5 referans mı diyorsun? Bırak Onu Burda sen kendini aklamak için ne sebep gösteriyorsun Onu anlamadım? Siten bitmeden bir gün içinde yaptıklarımı yada yapacaklarımı silip gitmen beni msnden silip gitmen seni haklımı gösterecek? Yada Onuda Bıraktım karaktersizlik senin laflarınla mı ölçüldü?

Arkadaşım BEN TRABZONLUYUM. Haram ekmek yemem. Kimsenin hakkınıda yemem. Kimseyede yalan Konuşmam. Bir halt etmişsem adam gibi Çıkar derim ben bunun sitesini yapmadım, yapamadım, parasınıda alırım diye. Sözü Bittiği yerdir BURASI.

Adam olup beni silmesen, bana gelip desen arkadaşım ne zaman teslim edersin yada ne zaman biter, son durum nedir diye cevabını alırdın. Ama sen beni silmekle kolayuını buldun sonrada yaptıklarımı sildin.

Neyse Admin arkadaşım, Konuyu Kilitle. Bu elemanında Forumdan Uzaklaştırılmasını istiyorum. Konu Tarihine bakın, cevap verilen tarihe bakın. Ordanda anlarsınız zaten arkadaş ne kadar düşünceli ve işinin peşine düşen biri Olduğunu...

Forumdaki arkadaşları bu kadar basit bir konudan dolayı Rahatsız ettiysem Kusuruma Bakmasınlar.

Saygılarımla.

Neyseki Konuşmaları Kaydettim. Gerek duymuyordum sözüm senettir ama madem burda bir ikilem var. Buyrun.

50491085.png

64253355.png

12126369.png

51235896.png

86687260.png

56669095.png

25234205.png

98395073.png

68258760.png

74586618.png

25848777.png

61538917.png

63752877.png

20574003.png

10035975.png

54671742.png

110es.png

111wip.png

112wrv.png

113hl.png

Ekleme: Evet Buyrun arkadaşlar. Gereken Dökümanlarıda Sundum. Gerisi sizin insiyatifinize kalmış artık.

Saygılarımla.

nicaeal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada boşu boşuna lafı uzatıp duruyorsun. Madem beğenmedin, işi yapamadığına inandın, adam gibi söyle; deki kardeşim sen yaptın ama ben memnun kalmadım. Adamı msnden silip ortadan kayboluyorsun, sonra 3-5 kuruş için insanı rezil eder diyorsun, az ble etmiş. Birde kalkıp Allahtan kitaptan bahsediyorsun.

Bos konusmaarkadasim! Sanami sorucam nasil konusacagimiki birde yirtik dondan cikar gibi cikiyorsun ortaya sanane??? yandaslik yapma varsa cekemedigin birsey yada avukatiysan ve iletisim bilgilerini konusalim arkadasim buradan zor oluyor boyle. Gormedigin bilmedigin bisey hakkinda müneccim seyi yemis gibi konusma! Gordunmu biliyormusunki boyle yorum yazabiliyorsun birader sen? kalp kirmak istemiyorum ,gereken yazildi hak ettigi yada etmedigi odemesi yapilacaktir! Yukarda Allah var gün gelir hesabi sorulur.

Susveizle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SeLamlar,

Hocam konuyu az cok okudum. Sonuçta tema yaptırmışsınız ve o kisi okadar emek vermiş emeğinin karsılıgını vermenız gerekir.

betercocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gerek yok Hocam Ödeme felan İstemiyorum. Hakkı varsa Üstümde Haram etsin. Ama benim Hakkımda varsa Haram Olsun Hepsi Bu kadar. Konuyu Kilit Vurabilirsiniz...

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5