İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Is mi istiyorsunuz? Buyrun!

A

Anonymous

Misafir
almanya'da is coook...deniz'de kum, burada is...is arayanlara sesleniyorum...asagidaki adrese ilan verin, mümkünse almanca/ingilizce, ama mecburi degil, burada türkce konusan isverenlerimiz mevcut...veya ilaninizin altina not birakirsiniz, ben almancaya ceviririm...pesinen tesekkürler...saygilar

http://olcay.gmxhome.de/

A

Anonymous

Misafir
Linkini verdiğiniz site Almanca. Yapılması gerekenleri Türkçe olarak açıklarsanız sevinirim. Bu arada Almanya'da eğitim konusunda bir bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

A

Anonymous

Misafir
--- Yapilmasi gerekenler (foruma kayit olmaniz gerekmiyor) ---
Mesaj ekle = Beitrag hinzufuegen
Isim = Name
E-mail = eMail
Konu = Thema
Haber = Nachricht
opsiyon (Mesajiniza verilen cevaplardan haberdar olmak istiyormusunuz?) Evet! = optional (Möchten Sie über Antworten auf Ihren Eintrag informiert werden?) Ja!
Ön izleme = Vorschau
Mesaji Gönder = Nachricht absenden
--- Almanya'da egitim ---
foruma somut sorular eklerseniz cevaplamaya calisirim
--- Is arayanlar, staj arayanlar... ---
Özellikle üniv. okuyan veya mezun olan arkadaslarimiz lütfen ingilizce veya almanca kullansinlar. Almanya'ya her yil Hindistan'dan, Cin'den ve Rusya'dan yüzlerce akademisyenler geliyor. Türkiye'den yok mu kalifiye arkadaslarimiz???!!!

A

Anonymous

Misafir
Merhabalar, ben Mersin Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinde okuyorum. Bu benim ilk senem. Ben eğitimimi Almanya'da sürdürmek istiyorum. Bir taraftan bilgisayar sektöründe çalışmak. Yardımcı olursanız sevinirim.

A

Anonymous

Misafir
MERABA BEN ANKARADA OTURUYORUM ALMANYAYA GITMEK ISTIYORUM AMA VIZE ALAMIYORUM LISE MEZUNUYUM BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABILIRMISENIZ SEVINIRIM SU ANDA BOSTAYIM IKI TANE COCUGUM VAR VE GELECEKLERI YOK BANA YARDIMCI OLURSAN SEVINIRIM OLAMASANIZDA SAGULUN GUZELLIKLER SIZINLE OLSUN

A

Anonymous

Misafir
rafineri ve petrokimya mezunuyum. iş aramaktayım.ilanınızı okudum ve bana yardımınız olabilaceğini düşündüm.yardımlarınızı bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5