İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

@ İşareti Kayboldu?

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar

geçenlerde klavyede yazı yazarken farkına varmadan bir tuş kombinasyonuna bastım Shift + Alt gibi bir şeye ama neye bastığımı bilmiyorum hızlı hızlı yazarken. sonrasında @ işareti kayboldu bu konuda fikri olan var mı?
Türkçe Q klavye kullanıyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Sistemi geri yükle düzelir veya klavye ayarlarına bak.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
not düşmeyi unutmuşum sistem geri yüklemeyle geri getirmek istemiyorum normal yöntemler nasıl geri getirebilirim. bir şeyin gidişi varsa dönüşü de vardır :D hemen sistem geri yüklemeye sığınmak istemiyorum

CanK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denetim masasında TR dilini kaldır yeniden yükle kurcala yap bişeler gelir mutlaka...:D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alt+shift'le alakası yok hocam denedim. dili kaldırdım yeniden ekledim yine olmadı. ara ara Alt + Q ile @ işaretini basıyor bazen basmıyor.

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Görev Yöneticisi-> İşlemler menüsünden adını bilmediğiniz programları işlemi sonlandır diyerek iptal edip tekrar deneyebilirmisiniz ? Daha önce benim de başıma gelmişti.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alibaba.com'un Trade Manager programı var onu kullanmaya başladım ondan sonra işaret basmamaya başladı. şimdi programı kapattım denedim işaret basıyor :D tşkler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5