İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşe İhtiyacım Var

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Misafir
Arkadaşlar merhaba ismim mehmet akif 27 yaşındayım ve ankarada oturuyorum.yaklaşık 1 aydır işsizim işe ihtiyacım var.işyerinde yada kendi pc mde çalışabilirim.gazetelerden iş arıyorum ancak bana uyan tek tük iş çıkıyor ve onlarda görüşmeden sonra ya dönmüyorlar yada çok az ücret teklif ediyorlar.
yapabileceğim şeyleri alta yazıyorum:
ofis proğramlarını (word çok iyi exell ve powerpoint yeterli derecede) kullanabiliyorum
ofis araçlarını kullanabilirim(pc,printer,fax,fotokopi,santral telefon v.s.)
windows ve linux işletim sistemlerinin kurulumu hata tespiti ve onarımı
iyi derecede pc donanım bilgisi(sıfırdan sistem kurma,upgrade,hata tespiti v.s.)
sony vegas(profosyonel montaj yapabilirim)
photoshop ve corel draw (çok profosyonel değilim ama yeterli seviyede kullanabiliyorum)
web tasarım(host panel kullanabilirim,script template ve şablonlar üzerinde oynama yapıp hosta kurabilirim,frontpage i yeterli seviyede kullanıyorum,forumlara ve diğer sitelere her türlü konu ekleme çıkarma yapabilirim)
referans olarak kendime ait olan şu sitelere bakabilirsiniz:
www.medyatube.net
www.radyobravo.net
www.ebayturka.com

yardımcı olabileceğinizi ümit ediyorum.üye olmadığım için mailimide yazıyorum aynı zamanda msn adresim:[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5