İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşi beğenirseniz ödeme yapın, beğenmezseniz ödeme yapmayın!!!

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar!

İlk önce neler yaptığımı ve nasıl yaptığımı birer cümle yazıp açıklamalarını yazının diğer bölümünde açıklayacağım.

Öncelikle belirtmeliyim, yapılan işin beğenilme garantisini veriyorum. Beğenilmeyecek işten ücret almayacağım( Öncelikle beğenilmeyen yerler söylenir, düzeltilebilecek ise düzeltilir, düzeltilmeyecek kadar kötü olduğu düşünülüyorsa ücret alınmaz)

Yaptığım işler:

Post atmak
Sitelerinizi dizin ve toplistlere eklemek
Forum sitelerinin ilgili bölümüne sitenizin reklamını eklemek ve diğer ilanlarınızı eklemek

Nasıl Yapıyorum:

Post atmak:

Sitelerinize atacağım postların kategorilerini ister sizler belirleyin( 10 haber, 25 mizah, 15 webmaster vs…) isterseniz ben dengeli olarak kategoriler arasında dağıtayım.

Sitenize atılacak mesajları isterseniz tek kullanıcı adıyla atarım, ya da tek kullanıcı adı dikkat çeker derseniz her 25 mesaja değişik kullanıcı adı alıp atarım(100 mesaj 4 kullanıcı üye tarafından atılmış olarak görünür)
Postların gün içinde atılma süresini siz belirlersiniz. Mesela: 100 postu 10 saatte at denildiğinde, ortalama 10 saate yayılır mesajlar.

Ücretlendirme:

10 mesaj ……………. 70 kuruş
100 mesaj …………… 7,00 YTL
250 mesaj ………….. 15 YTL
500 mesaj …………… 28 YTL
1000 mesaj …………… 50 YTL

Sitelerinizi dizin ve toplistlere eklemek:

Siteleriniz, pr değeri 1-6 arasındaki sitenize kod ekleme gereği olmayan dizin ve toplistlere sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda (açıklama, site ismi, kelimeler vs…) siteleriniz eklenir. Eklenilen sitelerin adresleri sizlere bir dosya halinde iletilir. Dizin ve toplistler Türkçedir.Yalnız türkçe siteler eklenir. Site eklendiğinde yönetici onayı gerekiyorsa sadece site adı dosyaya eklenir. Onay beklenmez.

Ücretlendirme:

100 dizin/toplist ………………. 7,5 YTL
250 dizin/toplist……………… 15 YTL

Sitenizin reklamını forum sitelerine ekleme ve ilanlarını yayınlama:

Sitenizin reklamını vereceğiniz bilgiler doğrultusunda (sitenizi tanıtan bir metin ve konu başlığı) forum sitelerinin site tanıtım bölümlerine eklenir. Yine sattığınız ürünler, iş ilanları, eleman ilanları vb.. ilanlarınız sitelerin ilgili bölümlerine eklenir.
Site reklamınızın ve ilanlarınızın eklendiği sitelerin adresleri bir dosya halinde, iş bitiminde sizlere verilir.

Ücretlendirme:

100 mesaj (100 ayrı siteye mesaj atılacak)…………… 7,5 YTL
250 mesaj ( 250 ayrı siteye atılacak) ………………… 15 ytl

Ödemeler İş bankası, Garanti bankası yoluyla alınır.

İletişim için, [email protected] u, bu sayfayı ve özel mesaj yolunu kullanabilirsiniz. Teşekkürler.

Not: Adault sitelere iş yapılmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5