İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsim Problem olur mu?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şimdi benim adsense hesabımı başka bir arkadaştan devraldım.
Arkadaşın, annesinin üzerine kayıtlıymış.Dolayısıyla isim bayan ismi ve soyadı benim soyadım değil.
Onu da değiştiremiyoruz.Ben aldığımda hesap bilgilerinden adresi kendi ev adresime verdim ama isim aynı..

Şimdi google bana pin yollayacakmış evime.Ev adresime Hatice xxx diye gelecek fakat bizim ailede öyle birisi yok.Problem olur mu?

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şimdi benim adsense hesabımı başka bir arkadaştan devraldım.
Arkadaşın, annesinin üzerine kayıtlıymış.Dolayısıyla isim bayan ismi ve soyadı benim soyadım değil.
Onu da değiştiremiyoruz.Ben aldığımda hesap bilgilerinden adresi kendi ev adresime verdim ama isim aynı..

Şimdi google bana pin yollayacakmış evime.Ev adresime Hatice xxx diye gelecek fakat bizim ailede öyle birisi yok.Problem olur mu?

Baştan yanlış yapıyorsun. Bu işin her tarafı problem.

Hesap Taşınabilirliği
AdSense hesapları transfer edilemez, taşınamaz veya sitenizin satışı durumunda satılamaz. Örneğin, bir sitenin sahipliği veya yönetimi değiştiğinde önceki sahibi veya yöneticisi sitenin AdSense hesabını kapatmalı ve yeni sahibi veya yöneticisi kendi adıyla yeni bir AdSense hesabı açmalıdır.

kaynak : https://www.google.com/adsense/policies

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Postacı sorun çıkarmazsa birşey olmaz,olay postacıda bitiyor...

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm tam olarak bilmiyorum ama Banka hesabı bölümü varya google da bildigim kadarıyla ordan isim degiştirmede var istersen kendi banka hesabını yaz ama tam bilmiyorum fikri olan varsa da söylesin
eğer oluyorsa benimkide arkadaşın üzerine benim başka hesap var banlamıştı sorun olmasın diye bende arkadaşın üzerine yaptım . eğer böyle bişey oluyorsa çok iyi olur.

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm bilmiyorum ama sanki bende degişiyordu ismi degiştirdim de ileri demedim belki ileri falan degince hata verebilir bilmiyorum günü gelince bakacaz çaresine :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
banka hesabı ismi değişiyor . sadece hesap sahibi değişmiyor..
yani posta o bayanın üstüne gelecek :S

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaklaşık 1.5 yıl önceki hesabıma pin geldiğinde postacı posta kutusuna bırakıp gitmişti. Yani posta bu kişiye geldi illaki buna vereceğim gibi bir durum yoktu dediğim gibi posta kutusuna bırakıp gitmişti. Ama bu postacıdanmı kaynaklanıyor yoksa başka bir olaydanmı olayın o tarafını bilmiyorum.

Arkdaşlarında yukarıda yazdığı gibi eft için banka hesab sahibi ismi değişiyor sadece google adsense hesabının kayıt edildiği isim değişmiyor.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya şimdi şöyle bi olay var.Biz resmi bir kurumun lojmanında kalıyoruz baba mesleği gereği.Postalar kuruma geliyo oradan bize geliyo.Kurumdaki adamları uyardık ama gözden kaçıp burada öyle biri yok diye geri yollama olayını yapmazlar inşallah.

bulutlar teşekkürler biraz rahatladım sayende

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence olayı büyütme google abarmaz o kadara belli politakalar var tabi ama sen sitende hile yapmazsan bişeycik olmaz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5