İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[email protected] herkese mail vermek

W

wapekiz.com

Misafir
merhaba arkadaşlar

ben üyelerimin sitem üzerinden kayıt olup [email protected] şeklinde mail vermek istiyorum,bunu mail panelinden yapıyorum zaten ama benim istediğim üyelerin kendilerinin kayıt olması.

https://domains.live.com burdan kayıt oluyor ancak bazı sorunlar cıkıyor,eger yardımcı olacak var ise sevinirim.

maniakcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buda ücretsiz evet biliyorum live.com un da var hatta gmail in bile var ama bilgim yok onlarla

postatr ücretsiz

ÜCRETSİZ PAKET : Sınırsız e-mail dağıtabilme, 5 adet pop3 hesabı, istediğiniz sayıda pop3 hesabı satabilme imkanı, girişte ve yeni e-mail alımlarında site logosu koyabilme imkanı, üyelere ayda 4 kere haber duyuru geçebilme imkanı. Gelişmiş Kontrol Paneli ile özel yeni kullanıcı açabilir, kota ayarlaması yapabilir, var olan kullanıcıları silebilir, bilgileri ile ilgili değişiklik yapabilirsiniz. Ücretsiz servisimizden yararlanmak için hemen başvurabilirsiniz.

W

wapekiz.com

Misafir
buda ücretsiz evet biliyorum live.com un da var hatta gmail in bile var ama bilgim yok onlarla

postatr ücretsiz

ücretsiz pakette böyle diyor

Yoğunluktan dolayı belli bir süre verilmemektedir
Daha Sonra tekrar deneğiniz veya ücretli paletlerimizden yararlanabilirsiniz.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi hazırlamış olduğum asp kodlarım emvcut bu şekilde mail hizmeti vermeyi sağlamaya yarayan. Mail sunucusu olarak Mail Enable kullanmıştım. İlgilenirsem pm atabilirsin. Küçük bir ücret karşılığında verebilirim kodları.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5