İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isimtescil domain süzgeçi

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Merhaba isimtescilde sorgulanan güzel domainler isimtescilin süzgecine takılıyormu ?

veya böyle bir sistemleri varmı?
internette bir kaç yerde böyle duyumlar okumuştum ama pek bi ihtimal vermedim

ancak başıma gelince kuşkuya düştüm aylarca boşda duran domaine isimtescilde sık sık 1 ay içinde nerdeyse 50 sorgulama yaptım

ha aldım alacam derken .com uzantısı reglendi isimtescilin bir parmağı varmıdır?

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
müşteri hesaplarından domainleri alan firmadan herşey beklenir

Sorgulama işlemlerinizi www.whois.com.tr üzerinden yapmanız en güvenlisi olacaktır.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
isimtescil kendini küçük bi firma olarakmı görüyoki böyle ufak işlerle uğraşıyor yoksa bizmi gözümüzde isimtescili fazla büyütüyoruz

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
isimtescil kendini küçük bi firma olarakmı görüyoki böyle ufak işlerle uğraşıyor yoksa bizmi gözümüzde isimtescili fazla büyütüyoruz

isimtescil.net 2002 yılından beri türkiyede hizmet vermektedir. Tabi bu uzun süreç içerisinde firmadan memnun olan kişilerde var , sorun yaşayıp şikayetci olanlarda var.Sadece eski firmalar arasında olması sebebiyle rabet görüyor.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Doğru söylüyorsun oğuz kardeş eski olması nedeniyle rağbet görüyor ve aslında profesyonel olmayan firma yapılarını çok profesyonelmiş gibi yansıttıkları için ilgi çekiyorlar en önemliside Türkiyede doğru dürüst hosting domain alanında tam bir marka olmaması isimtescilinde bu boşluğu haketmediği halde doldurması

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5